Neler Yeni

bu bilgisayarı almamak için bana 3 neden söyleyin

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir
Yanlış Bilgilendirme
Tamam kardeşim yeter ki bir rahatça konuda ki adama yardımcı olalım git başkasına salça ol.
Ben konu sahibine yardımcı olayım al kardeşim en iyi laptopu her 6 ay da bakımları ile uğraş bir yerden sonra kronik arzalar başlasın elinde kalsın laptop kullanmasam tamam haklısınız dicem

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ben konu sahibine yardımcı olayım al kardeşim en iyi laptopu her 6 ay da bakımları ile uğraş bir yerden sonra kronik arzalar başlasın elinde kalsın laptop kullanmasam tamam haklısınız dicem
Dandiğini aldı isen ben napayim sor söyleyeyim

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Cahit Emin
evet masaüstü alsın 6 ayda bir doktora gitsin

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gymice
kanka merak ettim hangi laptopu kullanıyorsun ? her laptop aynı olmuyor ayrıca bu bütçelerde kronik problem pek raslanmıyor rastlanırsa zaten adı lekelenir başka markaya yönelinir.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir
kanka merak ettim hangi laptopu kullanıyorsun ? her laptop aynı olmuyor ayrıca bu bütçelerde kronik problem pek raslanmıyor rastlanırsa zaten adı lekelenir başka markaya yönelinir.
Monster kanka

Allmuted

80+ Bronze
Dostum kimse laptop masaüstünden daha iyi dememiş. Taşınabilirliği iyi demiş ihtiyacım o demiş masaüstü almak istese ona göre konu açar. adam o 6 ayda bir bakımıyla ki masaüstünde de yapmak lazım bence onunla uğraşmayı seçmiş neyi diretiyorsun?

Top Bottom