Neler Yeni

Bu bisikletlerden hangisi alınır ??

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
Carl Johnson
bu bisikletlerden hangisi alınır

Kron Xc150:https://www.kronbisiklet.com.tr/xc150-27-5-mtb-erkek-h-disk-37-d.html
ama mitas lastik var mitas lastikler kalitesiz olmuyor muydu

Salcano NG650:https://www.salcano.com/detay/dag-bisikleti-ng650-ng650-27-5-hd/86

Salcano Astro 27.5Hd https://www.salcano.com/detay/dag-bisikleti-astro-astro-29-hd-27-5-hd-unisex-27-5-v/80
linkte 29 jant olarak gözüküyor tıklıyınca orda Astro 27.5HD yazıyor onu seçin özelliklerine bakın

mosso: Raceline H:https://www.mossobisiklet.com/mountain-tr/27-5-raceline-h-tr?sort=p.price&order=ASC

mosso Wıldfıre H :https://www.mossobisiklet.com/mountain-tr/27-5-wildfire-h-tr?sort=p.price&order=ASC

sizce bunlaran hangisi alınır ???
hangisini almalıyım ??
2011 yılından beri salcano astro kullanıyorum bisiklet hala sapa sağlam o kadar kaliteli ki bisiklette sıfır ses var gıcırtı falan yok insanlar geldiğimi bile fark etmiyor kadrosu çok hafif paslanma dahi olmadı bugüne kadar yaşadığım tek sıkıntı arka aktarıcıyı taşa vurarak parçalanmıştı ondan sonra ucuza kaçıp dandik bir aktarıcı ve zincir alınca arka dişlileri ve arka aktarıcıyı yamulmuştu daha sonra adam akıllı shimano almıştım ucuza kaçmak bana pahalıya patlamıştı Salcano Astroyu gözüm kapalı tavsiye ederim çok kullanışlı ve kaliteli bisiklet

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,519
İsim
Taha yücel
27.5 jant aşağısını önermem dostum eğer boyun uzunsa tabi.
Mosso'ların genellikle kadroları 3 katman olur yani daha sağlam. Salcano markasını önermiyorum o yüzden direk eledim.
En mantıklısı raceline, küçük dişlisi 12 yokuşlarda sıkıntı çekmezsin. Raceline H modelinin ise küçük dişlisi 14 asla önermem. Çok yorar.
Fren kısmında disk fren en mantıklısı ani bir tehditte v fren kurtarmaz.
Mosso raceline h ile raceline farki li mi bir ürün mü??
Bide ben raceline modelini nerden alabilirim internetten ben bulamadim da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mosso'ların genellikle kadroları 3 katman olur yani daha sağlam. Salcano markasını önermiyorum o yüzden direk eledim.
En mantıklısı raceline, küçük dişlisi 12 yokuşlarda sıkıntı çekmezsin. Raceline H modelinin ise küçük dişlisi 14 asla önermem. Çok yorar.

Bu senin dediğinden mi ?

Bide mossonun bir bayisi felan yok mu istanbulda

Bide benim şuan ki bisikletim çelik kadro ağıe bu ürün alimünyum mu celik çok ağır zorlaniyorum da bu rahat sürüş verirmi bide lastikleri mitas ocelot var mitas lastikler kötü diyorlar

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Mosso raceline h ile raceline farki li mi bir ürün mü??
Bide ben raceline modelini nerden alabilirim internetten ben bulamadim da

Bu senin dediğinden mi ?

Bide mossonun bir bayisi felan yok mu istanbulda

Bide benim şuan ki bisikletim çelik kadro ağıe bu ürün alimünyum mu celik çok ağır zorlaniyorum da bu rahat sürüş verirmi bide lastikleri mitas ocelot var mitas lastikler kötü diyorlar
Kötü değil giriş seviyesi diyelim.

Evet bu model benim bahsettiğim model. İstanbul'da bayisi var mı bilgim yok maalesef.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,519
İsim
Taha yücel
Kötü değil giriş seviyesi diyelim.

Evet bu model benim bahsettiğim model. İstanbul'da bayisi var mı bilgim yok maalesef.
Sıkıntı çıkarirmi mitas benimde şuan aldigim lastik mitas bisikletimdeki bimden almistim bisikleti 4 ay oldu patladi sadece mahallede sürdüm çok güvenemedim sahile felan gitmeye frenler çok sağlam değil zaten çok ağır

Sonradan deģistirmek istesem ne almaliyim lastik olarak

@Mert Özkaya bu bisikletle mosso raceline ön kaldirlie mi hareket felan yapilir mi benim bisiklet çöp olduğu için yapamiyorum tek jant yamulur diye

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Sıkıntı çıkarirmi mitas benimde şuan aldigim lastik mitas bisikletimdeki bimden almistim bisikleti 4 ay oldu patladi sadece mahallede sürdüm çok güvenemedim sahile felan gitmeye frenler çok sağlam değil zaten çok ağır

Sonradan deģistirmek istesem ne almaliyim lastik olarak

@Mert Özkaya bu bisikletle mosso raceline ön kaldirlie mi hareket felan yapilir mi benim bisiklet çöp olduğu için yapamiyorum tek jant yamulur diye
Yapılır tabi ki dostum 2-3K fiyata bisiklet alıyorsun.
Evet 6061 alüminyum kadro kullanıyor.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Pek deneyimim yok ama son zamanlarda bisiklet araştırıyorum 2.el denk getirirsem alacak gibiyim. Ben alacak olsaydım aralarından Kron XC150 yi seçerim.

Top Bottom