Neler Yeni

BU EKRAN KARTI ALINIR MI

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Burak Kiremitçi
KNK AMD EKRAN KARTINI GÜNCELLEŞTİRMESİ BİRAZ UĞRAŞTIRICI DİYOLAR VE AMD DE YAYIN AÇINCA FPS DÜŞÜŞÜ OLUYO GİBİ ŞEYLER DİYOLAR
Yayın için bir şey söyleyemem tabi.6600 Xt,6700 Xt,6800 Xt kullandım.Driverlar konusunda hiç problem yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
baran kaya
Bi dk.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartını RTX 4070 Ti super ile RAM'leri XPG Lancer Blade 2x16 ile SSD'yi Kingston KC3000 ile değiştip Thermalright Aqua Elite 240mm sıvı soğutma seç kasayıda vento yap.
knk şimdi senin seçtiğin ekran kartı 2 fanlı ve super model bu ekran kartı beni az önce attığım ekran kartından ne kadar iyi

eren28tr

80+ Gold
knk şimdi senin seçtiğin ekran kartı 2 fanlı ve super model bu ekran kartı beni az önce attığım ekran kartından ne kadar iyi
Araştır hocam daha iyi senin ekran kartına göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
baran kaya
Araştır hocam daha iyi senin ekran kartına göre
bi soru daha sorucam reis şimdi bu ekran kartları gigabyte modeli var asus var msı var böyle çeşit çeşit marka var bu modeller arasında fps farkı olurmu senin bana attığın sistemdeki ekran kartı modeli iyi mi

eren28tr

80+ Gold
bi soru daha sorucam reis şimdi bu ekran kartları gigabyte modeli var asus var msı var böyle çeşit çeşit marka var bu modeller arasında fps farkı olurmu senin bana attığın sistemdeki ekran kartı modeli iyi mi
Hepsi iyi hocam Galax Palit MSI gigabyte Asus hangisi ucuzsa onu al fps farkı olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,804
Üyeler
152,333
Son üye
asdfgik
Top Bottom