Neler Yeni

Bu fiyata MSI orjinal midir?

Thadox

80+ Bronze
Selam arkadaşlar ,
Oyun için laptop alacağım. Max :25000 TL civarı trendyol da görselde ki ürünü buldum. Sizce orjinal midir ?
Ayrıca bu bütceye önerilerinizi bekliyorum.
Bu fiyata satarsa imkanı yok kâr elde edemez. Eskiden salatalık gönderecekleri belli oluyordu aşırı ucuz olduğu için. Şimdi bi tık pahalı satıyorlar ki çok anlaşılmasın. Şaka bir yana kesinlikle alma.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
uğur demirel
Selam arkadaşlar ,
Oyun için laptop alacağım. Max :25000 TL civarı trendyol da görselde ki ürünü buldum. Sizce orjinal midir ?
Ayrıca bu bütceye önerilerinizi bekliyorum.
fiyat şakıdır bence

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,074
İsim
.

Emsal

80+ Silver
Arkadaşım aldı denedi, mağaza arayıp kredi kartında problem olduğunu havale ile ödeme yapılmasını istediler anlayacağınız dolandırıcı
Hocam şöyle bir siteleri var nasıl yapıyorlar acaba bu sahtekarlığı , Allah ıslah etsin yapıyorlarsa
Bu işte bir iş var

Mesaj otomatik birleştirildi:

Whatsappdan sitedeki telefona sordum adresmiz kopyalandı almayın dediler doğruysa eğer

Son düzenleme:

bilalshnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bilal
Hocam şöyle bir siteleri var nasıl yapıyorlar acaba bu sahtekarlığı , Allah ıslah etsin yapıyorlarsa
Bu işte bir iş var

Mesaj otomatik birleştirildi:

Whatsappdan sitedeki telefona sordum adresmiz kopyalandı almayın dediler doğruysa eğer
Hocam olayı titiz bir inceleme ile çözmüşsünüz Trendyol hızlı bir reaksiyon gösterip ilanı kaldırır umarım birilerinin başı yanmadan.
Edit; Gerçi ürünü bulamadım kaldırılmış galiba çoktan.

Emsal

80+ Silver
Hocam olayı titiz bir inceleme ile çözmüşsünüz Trendyol hızlı bir reaksiyon gösterip ilanı kaldırır umarım birilerinin başı yanmadan.
Edit; Gerçi ürünü bulamadım kaldırılmış galiba çoktan.
Whatsapp dan sorduğumda trendyola şikayet ettik dediler heralde doğru söylüyorlardır :)

bilalshnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bilal
Whatsapp dan sorduğumda trendyola şikayet ettik dediler heralde doğru söylüyorlardır :)
Doğrudur büyük ihtimal. Eğer ki Trendyol bu gibi durumlarda işi yapan şahsa hukuki bir işlem yapmıyorsa yol geçen hanı olmuştur orası. Sonuçta satıcı olabilmek için bir çok belge sunulması gerekiyor.

Vakando

80+

aLoNeDarK33

80+ Bronze
genel piyasaya bakarsak 24-25k ile 3050 li bilgisayarlar satılıyor fiyatlar 28-29 lara çıkınca ancak 4050 kartları görebiliyoruz bence ya ekran kartı yanlış (belki 4050 yerine 4070 girmişlerdir) yazılmıştır yada kalan salatalıkları elden çıkarmaya çalışıyorlardır bi trendyolun desteğiyle görüşün bakalım kimmiş bu satıcı hem platform temizlenmiş olur biraz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,052
Üyeler
156,269
Son üye
yagizdmrr
Top Bottom