Neler Yeni

Bu hangi call of duty oyunu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak ersoy
Merhaba arkadaşlar bundan tam 8 yıl önce yani ben 8 yaşındayken uzak akrabamın evine gitmiştik orda akrabam bana kocasının kardeşinin yan odada PC de oyun oynadığını ve benimde gidip onunla birlikte oynamamı söyledi yanına gittiğimde bir tane call of duty oyunu oynuyordu ama kaçıncı oyun olduğunu hatırlamıyorum bana sandalyeye oturmamı ve oyunu oynamamı söyledi bana kontrol tuşlarını falan gösterdi oyunda bir tane kulübede yanımda bir asker ile ellerimiz ve kollarımız bağlanmıştı bizi kacıran düşmanların lideri bizim yanımızdaki adama bir şey sordu tam hatırlamıyorum bizim adam onun suratına tükürdü ve onların lideri onun gözüne sigara sokarak öldürdü sıra bize geldiğinde tuşlara basıp kaçmaya çalıştım ama bir faydası olmadı tam bizimde gözümüze sigara sokucakken bizim askerlerimiz camdan onları vurarak bizi kurtardı ve bize silah verdi ve ormanda savaşmaya başladık ondan sonrasını hatırlamıyorum call of duty oyunlarından anlayan arkadaşlar bir el atın 16 yaşında bu oyunu birdaha oynamak istiyorum şimdiden teşekkür ederim iyi sosyalleşmeler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,795
Üyeler
141,344
Son üye
S2G DİYAR
Top Bottom