Neler Yeni

Bu hazır sistem alınır mı?

Bünyamina

80+ Gold
Babamın Vatan Bilgisayarda çalışan bir arkadaşı var. Amd kartlarını çok kötü anlatmış, Nvidia kartlarını havalara uçurmuş. Babamda Nvidia alacaksın diyor.😂
Babanın arkadaşı babanı kazıklamak istemek senin bunu söylemen babanın anlaması mutlu son.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Keskin
Babanın arkadaşı babanı kazıklamak istemek senin bunu söylemen babanın anlaması ve mutlu son.
Anlatmaya çalıştım defalarca. Adam bilgisayarcı, bizi tanıyor, neden bize pahalıya bir şey satsın, sen anlamassın. Cevapları😅

Bünyamina

80+ Gold
Anlatmaya çalıştım defalarca. Adam bilgisayarcı, bizi tanıyor, neden bize pahalıya bir şey satsın, sen anlamassın. Cevapları😅
Göster bu sistemi o 4070 super ile çok daha iyi parçalar olduğunu anlar heralde. Anlamazsa kazıklat diyeceğim de baban senin yabancı olsa hak ederdi. Bir ürünün fiyatı konusunda birinin söylediğine direkt okey olmamak lazım. Ufak araştırırsın bakarsın duruma göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Keskin
Göster bu sistemi o 4070 super ile çok daha iyi parçalar olduğunu anlar heralde. Anlamazsa kazıklat diyeceğim de baban senin yabancı olsa hak ederdi. Bir ürünün fiyatı konusunda birinin söylediğine direkt okey olmamak lazım. Ufak araştırırsın bakarsın duruma göre.
Tamam hocam.

newaziz

80+
"70K para veriyorum 2. El mi alicam?" Diye düşünebilirsiniz. Haklısınız da ama 7900 XTX de Türkiye'de stok sıkıntısı var. Pulse model dışı ütopik fiyatlara satılıyor. Ve bu kart da sıfır denebilecek bir kart. Pazarlık okey demiş. 35K son diyor da yanına gitseniz size 33-34K yapmayacağını düşünmüyorum 🤠

Aşığım bu kasaya

Hocam kasanın soğutması nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Keskin

O arkadaşın önerdiği anakart yerine bunu alsam iyi olur mu?

Bünyamina

80+ Gold

O arkadaşın önerdiği anakart yerine bunu alsam iyi olur mu?
Tabi ki olur. Acelen yoksa bu kart 7.5k civarına düşüyordu. Denk gelirsen al.
Kaliteli iyi bir anakart bu.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,619
İsim
kilan embappe
Bu sisteme 4070 Super taksam uygun mudur?
Hayır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4080 Süper altı kesmez.

Hocam kasanın soğutması nasıldır?
Güzeldir. 4 fanla geliyor. Mesh bir kasaya göre tabii ki fark eder ama sorun çıkarmaz değer bu kasa için.

Baban hayatında hiç "it" tanımamış mı?

Son düzenleme:

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Max bütçe 70K

4070 Super ve r7 7800X3D olmasını istiyorum hocam

73k oluyor galiba
1000015120.jpg

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak
Oyun oynamak için sistem alıcam. Fps ve hikayeli oyun karışık oynayacağım. Parçalar uyumlumudur? Başka sistem öneriniz var mı? Özellikle anakart diğer parçalarla dengeli mi? Ekran kartını 4070 Tİ SUPER yapıp alacağım.
Pahalı değil mi yav kazık sanki suanki haliyle @Bünyamina öyle değil mi hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,958
Üyeler
154,682
Son üye
erMeister7
Top Bottom