Neler Yeni

Yardım Bu ikisinden hangisi daha mantıklı

FKT74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Furkan Türkmen
Tamamdır çok teşekkür ederim 1 hafta içinde iki bilgisayarda ulasimim dahilinde olmazsa belki kapınızı calabilirim vaktiniz olursa maruz görün lütfen:D
İstediğiniz zaman istediğinizi danışabilirsiniz hiç sıkıntı olmaz dediğim gibi başka bir model önerebilirm nitro 16 biraz üst segment bir model onunyerine benzer özelliklerde Nitro 5 veya LOQ gibi modellere bakabilirsiniz önerim:

Subzero61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan Basri Engin
Yani 1 hafta içinde ikisinden biri 28 k bandlarinda olursa alabilirim ve tavsiyeler için teşekkür ederim son olarak şunu sorayım.
Gördüğüm kadarı ile piyasa su an baya dalgalı durumda şu an bilgisayar almak uygun olur mu yoksa belli bir sure beklemem daha mi makul olur size göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Video baya faydalı bir içerik oldu hocam teşekkür ederim çok ilginç geldi ama bir nesil alt bir ekran kartının çoğu zaman daha iyi performans göstermesi.
maaslara zam gelkmeden aldigin surece sikinti yok cogu zman bi eski nesilin ekran kartlarinin 10 fazlasi yeni nesilin ekran kartlarina denktir mesela
4050 3060
3080 4070 gibi ama bu 4 bin serisinin yazilimsal olarak dlss i var oyuzden bazen arayi kapatabiliyorlar sahsen ileride 3 bin serisinede dlss 3 gelecegi kanaatindeyim oyuzden gaming gecesinde lenovo 3070 gordugumde hic kacirmazdim laptop fiyatlari onumzdeki aylar sabit kalir bence yada biraz daha indirime gidebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Fatih Yigit
maaslara zam gelkmeden aldigin surece sikinti yok cogu zman bi eski nesilin ekran kartlarinin 10 fazlasi yeni nesilin ekran kartlarina denktir mesela
4050 3060
3080 4070 gibi ama bu 4 bin serisinin yazilimsal olarak dlss i var oyuzden bazen arayi kapatabiliyorlar sahsen ileride 3 bin serisinede dlss 3 gelecegi kanaatindeyim oyuzden gaming gecesinde lenovo 3070 gordugumde hic kacirmazdim laptop fiyatlari onumzdeki aylar sabit kalir bence yada biraz daha indirime gidebilir
Anladım teşekkür ederim ama bu gaming gecesi olarak bahsettiginizin net bir tarihi veya günü var mı?

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali taha
Ben de alacağım ama bekliyorum daha iyisi için bütçem 27k mesela bu haziranın başında 28k kadar düşmüş o zaman görseydim hiç kaçırmazdım.

Top Bottom