Neler Yeni

BU KASA ALINIR MI?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Facebook
huseyinavniyildirim
Twitter
HavniY

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Hava akışı iyi değil mi? Odayı soğutuyor kasa. Fırındamı kullanıyorsun sen ?
Kasayı kullanma şansın oldu mu? Aktif kullanıyorum yazarken yanımda. Ön tarafı çok fazla engel oluyor. Fanlarına elini tuttuğunda zaten anlarsın. Çok iyi değil hava akışı. Ön paneli olduğu sürece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı kasayı kullanıyorum püfür püfür akış var :) ?
Bir de kapağını çıkar dene bak o zaman nasıl oluyor ?

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Kasayı kullanma şansın oldu mu? Aktif kullanıyorum yazarken yanımda. Ön tarafı çok fazla engel oluyor. Fanlarına elini tuttuğunda zaten anlarsın. Çok iyi değil hava akışı. Ön paneli olduğu sürece.

Bir de kapağını çıkar dene bak o zaman nasıl oluyor ?
Sıcak değil zaten niye kapağı çıkartayım?

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Kasayı değiştirmeyin. O kasalar içinde alınabilecek en iyi kasa o. Arkasında egzos fan yok ama dert etmeyin incehesap 2 tane hediye fan yolluyor.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Sıcak değil zaten niye kapağı çıkartayım?
Daha soğuk daha iyi düşüncesindeyim. Şahsen sisteme de yetmediği kanaatine vardım. Hazır sistem veya başka bir şekilde zorunlu tutulmadığı sürece almaması gerektiğini düşünüyorum. Daha iyisi var iken yetiyor diye daha azını almak bence mantıksız olur.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Daha soğuk daha iyi düşüncesindeyim. Şahsen sisteme de yetmediği kanaatine vardım. Hazır sistem veya başka bir şekilde zorunlu tutulmadığı sürece almaması gerektiğini düşünüyorum. Daha iyisi var iken yetiyor diye daha azını almak bence mantıksız olur.
Yalnız hakkında konuştuğun kasa , 2019 yılında Donanım Arşivi dahil herkesin inceleyip önerdiği en iyi F/P kasalarından. El Capitan dahil Abdullah abinin aktif olarak kullandığını gördük. Yani ilk defa bu kasaya kötü diyeni görüyorum. Garip. Ayrıca hangi sisteme yetmiyor ?

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Bu kasayı kullanıyorum zaten uzun bir süredir. Senin yanındaysa bizim de yanımızda kardeş. Kapağı çıkarınca hava akışının artması normal yani aklı olan her birey bunu kavrayabilir sanırım. Hava akışı son derece iyi olan bir kasanın kapağını neden çıkartalım ki? Bu forumda Spec Delta kasaya hava akışı kötü diyeni de gördük. Kim bilir daha neler göreceğiz. Çıldırmak üzereyim.
Ne bu agresiflik? Tekrar okursan ÇOK İYİ DEĞİL yazdım. O fiyata daha iyi hava akışlı kasalar çıkar. Hazır sistem ile alınmayacak ise gerek yok dedim. Tamam kardeş en çok sen biliyorsun en iyi sen biliyorsun kralsın ...

Yalnız hakkında konuştuğun kasa , 2019 yılında Donanım Arşivi dahil herkesin inceleyip önerdiği en iyi F/P kasalarından. El Capitan dahil Abdullah abinin aktif olarak kullandığını gördük. Yani ilk defa bu kasaya kötü diyeni görüyorum. Garip. Ayrıca hangi sisteme yetmiyor ?
Evet 2019 da öyleydi. Şimdi de msi kasasının reklamı yapıldı çoğu kanalda. Hava akışı çok iyi değil dedim ve biraz araştırırsanız daha iyi kasalar çıkacaktır. Kötü demedim. Tasarımsal olarak önde daha fazla mesh yapı yada boşluk olsa çok daha iyi olurmuş bunun kanıtı da kapağı çıkarmak. Hazır sistemlerde genellikle en iyi seçim fakat parça parça toplanacaksa tavsiye etmem diyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muhammed Yiğit Durmaz
Hava akışı güzel görünüyor ama daha iyi rakipleri var

Top Bottom