Neler Yeni

Öneri Bu Klavye Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
Bütçe
2000
Merhabalar, aşağıdaki klavyeyi almaya karar verdim. Sizce rengi nasıl ve İngilizce olması sorun oluşturur mu? Yani normalde "ğ" nin olması gereken yere basınca noktalalama olarak mı gelecek yoksa normal "ğ" mi olacak yazdığım şey?

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
Yani normalde "ğ" nin olması gereken yere basınca noktalalama olarak mı gelecek yoksa normal "ğ" mi olacak yazdığım şey?
Windowsta türkçe klavye ayarlı oldugu icin bastıgında türkçe karakterler yazar.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
3 farklı baglantı olması, hot swap olması cok guzel bence. Switch markalarını pek anlamıyorum ama akko markası sanırım iyi bir marka switchleri iyidir diye dusunuyorum. Renk konusunda ben daha çok siyah ve beyazcı oldugum icin bana hitap etmedi ama kötü gozukmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 farklı baglantı olması, hot swap olması cok guzel bence. Switch markalarını pek anlamıyorum ama akko markası sanırım iyi bir marka switchleri iyidir diye dusunuyorum. Renk konusunda ben daha çok siyah ve beyazcı oldugum icin bana hitap etmedi ama kötü gozukmuyor.
Anladim tesekkur ederim.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

szbybox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dağcan Kuşoğlu
Hoş duruyor hocam ama yine biraz daha araştırın istereseniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslinda dusundum de ses tekerleği olmamasi düşündürüyor. Basta ses tekerlekli bir sey istiyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

full layout klavye mi istiyosunuz
Yok hocam fark etmez. Bir önceki konumda kriterlerini belirttim.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Numpad şartsa alınır, tkl veya yüzde 60 istersen daha güzel seçenekler var, epomaker th80 gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
Numpad şartsa alınır, tkl veya yüzde 60 istersen daha güzel seçenekler var, epomaker th80 gibi
Hocam numpad istiyorum evet. Monster Pusat K3 Pro ya da Evga Z20 nasıldır bilginiz var mı? Eger bu ikisini de onay vermezseniz diger arkadasin attigi Asus' u da düşünüyorum. Kafam çok karıştı.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Hocam numpad istiyorum evet. Monster Pusat K3 Pro ya da Evga Z20 nasıldır bilginiz var mı? Eger bu ikisini de onay vermezseniz diger arkadasin attigi Asus' u da düşünüyorum. Kafam çok karıştı.
monster alana kadar asus alın daha iyi tekerlek olmasa da olur bu kadar önemli mi cidden bir klavye de

Top Bottom