Neler Yeni

Öneri Bu Klavye Alınır mı?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Hee tamamdir hocam gerek yok o zaman hic sorun degil. Bunun sesi benim mavi kadar çok çıkar mi her türlü alcam da merak ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O ne demek anlamadım.
hayır, mavi kadar sesli olmaz hatta mavinin yarısı kadar ses çıkarır, attığım videoda ses var oradan bi kontrol et bana normal geldi sesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
hayır, mavi kadar sesli olmaz hatta mavinin yarısı kadar ses çıkarır, attığım videoda ses var oradan bi kontrol et bana normal geldi sesi
Edeyim hocam gormedim tamam.

Evet hocam sag olun tam ayarında sesi. Ben bu klavyeyle is yaparken babam yan odadan ise basladigimi anliyor o kadar sesli benimki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Volkan Avcı
%60 mekaniklere bak istersen trendyolda 500 lira civarında mekanikler bulunuyor. Numpadlerle işin yoksa tabi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
Edeyim hocam gormedim tamam.

Evet hocam sag olun tam ayarında sesi. Ben bu klavyeyle is yaparken babam yan odadan ise basladigimi anliyor o kadar sesli benimki.
Cok sessiz olmaması da güzel oyun oynarken bastigimi anlayim.

%60 mekaniklere bak istersen trendyolda 500 lira civarında mekanikler bulunuyor. Numpadlerle işin yoksa tabi.
Arkadas buldu hocam cok huzel bir tane tesekkur ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Volkan Avcı
Bende %60 kullanıyorum. Fakat çok ses çıkartıyor. Trol blue switch olarak geçiyor.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Cok sessiz olmaması da güzel oyun oynarken bastigimi anlayim.

Arkadas buldu hocam cok huzel bir tane tesekkur ederim.
yellow switch red den biraz sesli, bluedan baya sessizdir. ses seviyesi olarak ortada diyelim, ama basma hissiyatı redden daha iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
yellow switch red den biraz sesli, bluedan baya sessizdir. ses seviyesi olarak ortada diyelim, ama basma hissiyatı redden daha iyidir
Tamamdir hocam coooook tesekkurler ne desem az o kadar yardımcı oldunuz ki.

Hem istediğim bütün ozellikliler var bir de üstüne switchleri değişebiliyor hem de kablosuz. Bu fiyata böyle bir sey beklemezdim.

Hem istediğim bütün ozellikliler var bir de üstüne switchleri değişebiliyor hem de kablosuz. Bu fiyata böyle bir sey beklemezdim.
Cok bilgilisiniz maşallah. Sizi de yordum ben fazla anlamam da o yüzden kusuruma bakmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,843
Üyeler
152,759
Son üye
Schwerze
Top Bottom