Neler Yeni

Öneri Bu Klavye Alınır mı?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Hocam bu iyiyse direkt alayim. Asusu alacaktım tam ben de. Bunda istediğim her sey var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da güzel de rengi siyahı var mi acaba bunun?
yok böyle siyah beyazı var, düz siyahını bulamadım ama güzel duruyo gibi, attığım videodakinin rengi farklı onu beğenmedim

yok böyle siyah beyazı var, düz siyahını bulamadım ama güzel duruyo gibi, attığım videodakinin rengi farklı onu beğenmedim
royal kludge, bu piyasanın iyi markalarından, rk yellow switch yazıyo bu markanın switchlerini kullanmadım ama yorumları ve incelemeleri çok olumlu

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Evet hocam ben bunu alayım o zaman diğer ekipmanlar siyah ama sırıtmaz galiba.
satıcı amazon zaten sıkıntı olmaz 15 gün içerisinde iade hakkın var ama iade edeceğini sanmıyorum, güzel klavye

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan

royal kludge, bu piyasanın iyi markalarından, rk yellow switch yazıyo bu markanın switchlerini kullanmadım ama yorumları ve incelemeleri çok olumlu
Cok tesekkuler hocam mukemmelmis bu. 2 3 sene sonra cift basma falan olursa lehim ile uğraşmadan switchi direkt degistirebiliyor muyuz bunlarda?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Cok tesekkuler hocam mukemmelmis bu. 2 3 sene sonra cift basma falan olursa lehim ile uğraşmadan switchi direkt degistirebiliyor muyuz bunlarda?
evet, 3 ve 5 pimli switchler kullanılmış, bozulan switchlere göre alırsın hoşuna giden bir markanın switchini kaldığın yerden devam edersin, asus ta hotswapp özelliği yoktu yanlış hatırlamıyosam, switch bozulunca direk çöpe gidiyo o klavyeler

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
evet, 3 ve 5 pimli switchler kullanılmış, bozulan switchlere göre alırsın hoşuna giden bir markanın switchini kaldığın yerden devam edersin, asus ta hotswapp özelliği yoktu yanlış hatırlamıyosam, switch bozulunca direk çöpe gidiyo o klavyeler
Tamamdir hocam cok teskkurler. Su an bende Rampage var bozuldu. Tamirciye gittim minik lehim işine 200 tl istedi. Onceki bozulduğunda da 100 tl vermiştim 2 sene önce yordu artik beni. Böylesi daha iyi olur.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
kutudan 4 tane yedek switch çıkıyomuş zaten, 10'lu 30'lu veya 70'li switch paketleri de satılıyo her türlü değiştirirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
kutudan 4 tane yedek switch çıkıyomuş zaten, 10'lu 30'lu veya 70'li switch paketleri de satılıyo her türlü değiştirirsin
Anladim hocam Allah razı olsun çok sag olun. Bir de bu ğ harfine falan basinca noktalama mi cikar yoksa Turkce klavyedeki gibi harf mi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Anladim hocam Allah razı olsun çok sag olun. Bir de bu ğ harfine falan basinca noktalama mi cikar yoksa Turkce klavyedeki gibi harf mi
windows klavye dili türkçeye ayarlıyken ğ çıkar, ingilizceye ayarlayınca parantez çıkar (Lalt+Lshift tuşlarından ayarlanıyo) eğer eski klavyenin keycapsleri uyarsa oralara türkçe karakterleri de takabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
windows klavye dili türkçeye ayarlıyken ğ çıkar, ingilizceye ayarlayınca parantez çıkar (Lalt+Lshift tuşlarından ayarlanıyo) eğer eski klavyenin keycapsleri uyarsa oralara türkçe karakterleri de takabilirsin
Anladim hocam sag olun eskisi siyah guzel durmaz. O satılıyor mu ayri alsam?

wesy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Yusuf
fury levelin aynısı

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Anladim hocam sag olun eskisi siyah guzel durmaz. O satılıyor mu ayri alsam?
türkçe keycaps bulmak biraz zor oluyo, bir de kaliteliş keycaps fiyatları klavye fiyatlarıyla yarışır halde

fury levelin aynısı
aynısı değil, bunda rk yellow switch var, wireless+bluetooth özelliği var, ses tekerleği var vs vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
türkçe keycaps bulmak biraz zor oluyo, bir de kaliteliş keycaps fiyatları klavye fiyatlarıyla yarışır halde

aynısı değil, bunda rk yellow switch var, wireless+bluetooth özelliği var, ses tekerleği var vs vs
Hee tamamdir hocam gerek yok o zaman hic sorun degil. Bunun sesi benim mavi kadar çok çıkar mi her türlü alcam da merak ettim.

fury levelin aynısı
O ne demek anlamadım.

Top Bottom