Neler Yeni

Bu klavye nasıldır? Logitech G Pro

YigitIsTaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Tunahan Yiğit Demirtaş
Bütçe
1300
Bütün ekipmanlarımı logitech e taşımaya çalışıyorum ve klavyemi değişmeye ihtiyacım var.

Bu model nasıldır? Ayrıca ben bunu bir internet kafede kullanmıştım ve tuşları silinmeye başlamıştı kişisel kullanımda da böyle bir sorunla karşılaşır mıyım?

Ürünün switchlerinin sesli olduğu söyleniyor gerçektende seslimidir şu anda razerin yeşil switchlerini kullanıyorum sesi cidden beni ve aile bireylerini rahatsız etmeye başladı o yüzden eğer sesli ise bu klavyeden direkt uzaklaşacağım, iyi forumlar 🙃

Presodi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Burak Öner
Klavyede gx Brown switchler mevcut sendeki razer yeşile nazaran daha az sesi olan bir tür. G pro modellerinin kullanıcı yorumlarında sürekli tuş silinme meselesi konuşuluyor sanırım kronik onun dışında güzel bir klavye size kalmış

YigitIsTaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Tunahan Yiğit Demirtaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavyede gx Brown switchler mevcut sendeki razer yeşile nazaran daha az sesi olan bir tür. G pro modellerinin kullanıcı yorumlarında sürekli tuş silinme meselesi konuşuluyor sanırım kronik onun dışında güzel bir klavye size kalmış
1300 TL vereceğim bir klavyenin tuşlarının silinmesimi 😮 Peki bu fiyat bandında bana önerebileceğiniz sessiz ve TKL klavye varmı?

Presodi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Burak Öner
Hyperx alloy origins core a bakalirsin dün 1100TL ydi amazonda bugün fiyatı artmış düşer ama tekrar. Asus rog strix scope TKL de indirimlerde 1500 civarına düşüyor ona da bir bak derim

Qbört

80+ Bronze
Logitech şart değilse cherry mx red anahtarı bulunan bir klavye alman daha iyi olacaktır, gx anahtarları da gayet kalitelidir ama dediğim gibi cherry mx anahtarları en üst seviye kalitede olan anahtarlardır. Yinede indirimde güzel bir fırsat çıkabilir ama bu klavye oldukça kalitelidir, tkl değil ama bilek destekli ve türkçe Q bir klavye yazılım desteği de bulunmakta.
Yazıları siliniyor mu bilmiyorum eğer araştırıp bir sıkıntı görmez isen değerlendirebilirsin.

NotGonna

80+ Bronze
Bütün ekipmanlarımı logitech e taşımaya çalışıyorum ve klavyemi değişmeye ihtiyacım var.

Bu model nasıldır? Ayrıca ben bunu bir internet kafede kullanmıştım ve tuşları silinmeye başlamıştı kişisel kullanımda da böyle bir sorunla karşılaşır mıyım?

Ürünün switchlerinin sesli olduğu söyleniyor gerçektende seslimidir şu anda razerin yeşil switchlerini kullanıyorum sesi cidden beni ve aile bireylerini rahatsız etmeye başladı o yüzden eğer sesli ise bu klavyeden direkt uzaklaşacağım, iyi forumlar 🙃
logitech e toplamaya calisiyosan g513 bakabilirsin ama o da sesli blue switch

YigitIsTaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Tunahan Yiğit Demirtaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Logitech şart değilse cherry mx red anahtarı bulunan bir klavye alman daha iyi olacaktır, gx anahtarları da gayet kalitelidir ama dediğim gibi cherry mx anahtarları en üst seviye kalitede olan anahtarlardır. Yinede indirimde güzel bir fırsat çıkabilir ama bu klavye oldukça kalitelidir, tkl değil ama bilek destekli ve türkçe Q bir klavye yazılım desteği de bulunmakta.
Yazıları siliniyor mu bilmiyorum eğer araştırıp bir sıkıntı görmez isen değerlendirebilirsin.
Dostum zaten bilgisayarda yazılım karışıklılığı var o yüzden sadece Logitech bakacağım yinede teşekkürler.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1300 TL vereceğim bir klavyenin tuşlarının silinmesimi 😮 Peki bu fiyat bandında bana önerebileceğiniz sessiz ve TKL klavye varmı?
Benim de ekipmanlar Logitech. Klavye G512. Tuş silinme sorunu 3 ay sonra W ve A tuşunda hafiften başladı. Oyunlardan dolayı sık kullandığın tuşlarda oluyor yani. Önceden g213 vardı 2 sene kullandım herhangi bir silinme yoktu ve 3 ay sonra daha üst modelde başlaması bi tık bozdu açıkçası. Daha çok silinmesin diye o tuşlar için keycaps aldım. Çünkü çok silinince ışık da geçirmeye başlıyor ben gibi kozmetiğe takıntılı biriysen önermem :D Bu durum için de Logitech'e ulaştım şu an ellerinde yedek parça olmadığı için birkaç hafta sonra gönderebiliriz dediler. Bakalım artık tuş mu gönderirler klavyeyi mi değiştirler. En azından bir çözüm üretmeleri güzel.

Ekler

• WhatsApp Image 2022-06-24 at 13.39.00.jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-24 at 13.39.00.jpeg
    43 KB · Hit: 45

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Burak

g512 veya g513 de olabilir size kalmış klavye kalitesi iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,931
Üyeler
141,364
Son üye