Neler Yeni

Bu PSU bu sisteme yeterli olur mu

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Gökhan
psulara ben ömürlük gözüyle bakıyorum bir de kasa bence öyle usb portları zarar görebilir bir tek ddr3 sistemimde 750watt gold güç kaynağım vardı yine aynısını kullanıyorum. bir kere almışken iyisini almak daha mantıklı bence. ben ryzen 5600xe geçtim sadece gerekli parçaları değiştirerek ve ekran kartını da ikinci el aldım gazet cuzi bir tutar tuttu toplamda.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,100
İsim
Emre siyah
psulara ben ömürlük gözüyle bakıyorum bir de kasa bence öyle usb portları zarar görebilir bir tek ddr3 sistemimde 750watt gold güç kaynağım vardı yine aynısını kullanıyorum. bir kere almışken iyisini almak daha mantıklı bence. ben ryzen 5600xe geçtim sadece gerekli parçaları değiştirerek ve ekran kartını da ikinci el aldım gazet cuzi bir tutar tuttu toplamda.
3 yıldır aerocool vx 500 olanı kullanıyorum ben de minik kasaıyla.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Gökhan
3 yıldır aerocool vx 500 olanı kullanıyorum ben de minik kasaıyla.
hocam 4770k+ gtx 780tilı bir sistemim var şuan babam kullanıyor onda da 750 watt güç kaynağı var alalı 10 yıl oldu sıkıntısız kullanıyor. geçen yıl bilgisayar bozuldu dedi gittim baktım işlemcide termal macundan eser kalmamış. yeni termal macun sürdüm hemen açıldı. 10 yıl iyi dayanmış bu böyle dedim kendini de korumaya almış işlemci yanmasın diye

Top Bottom