Neler Yeni

Bu sahibinden url si sahtemi?

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet Demir
Sayfanın ss aldım fakat iban vs gözzüküyor dikkat edin.
İban ve isim soy isim bana ait değil dolandırıcıya aitse zaten benim problemim olmaz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siteye girmenize gerek yok link kendini ifşa ediyor zaten.
Ben zaten emin olmuştum girmemin sebebi adres bilgilerinden dolandırıcıya sövmekti birde dekont yerine p3nis fotosu bıraktım + ben satın alımı yaptım niye göndermiyorsun diye adamla kavga ettim sjdndbsndbdnx

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
İban ve isim soy isim bana ait değil dolandırıcıya aitse zaten benim problemim olmaz :)

Ben zaten emin olmuştum girmemin sebebi adres bilgilerinden dolandırıcıya sövmekti birde dekont yerine p3nis fotosu bıraktım + ben satın alımı yaptım niye göndermiyorsun diye adamla kavga ettim sjdndbsndbdnx
Adam sana uyuz olursa kabul ettiğin çerezlerden seninle biraz oynayabilir.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Oynarsa bizde oynarız sıkıntı yok. Eski brute force culardanız ;)
:) Brute Force yi bilmen bir şeyi ifade etmiyor ne yazık ki. Brute Force kullanan insan kalmadı ve brute force ile tanımadığın birinin hiç bilmediğin hesabına deneme yanılma yaparak zarar veremezsin ne yazık ki.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Ortada bir cerez de yok ki, ona uğraştıklarını sanmıyorum gerçekçi gözüksün fiye yapılmış daha çok 😀
Evet haklısın uğraşacağını pek sanmıyorum. Sitenin yansımasını alıp üzerinde oynamış. 2 saatte öğreneceğiniz kod bilginiz ile çok rahat böyle site oluşturabilirsiniz ne yazık ki.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Evet haklısın uğraşacağını pek sanmıyorum. Sitenin yansımasını alıp üzerinde oynamış. 2 saatte öğreneceğiniz kod bilginiz ile çok rahat böyle site oluşturabilirsiniz ne yazık ki.
Sözleşmeyi direkt sahibinden sitesindeki random bir ilandan kopyalamış mesela, ürün fiyatı 1200TL diyor ödeme tipi kredi/ banka kartı diyor 😀

Sitenin sahte olduğunu anlamayan bile en kötü oradan bir şeyler anlamalı bence. Keşke şu siteler 2 saatte açıldığı gibi kapansa, birkaç günde anca kapatıyorlar şunları...

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
crazy
link sil, linkin fotosunu ekle + sansürle ki birileri tıklayıp ya da yazıp girmesin, adamın çerezlerine bu linki sokarsan senin yüzünden url yerine sahibinden yazıp oto arama seçeneklerinde url gözükebilir, birileri yanlışlıkla girebilir (kişiye özel link gibi gözükse bile)

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Mert
İlanın kendisinde Satın AL yazısı olur zaten, eğer satıcı link attıysa ondan uzak durun

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Talha Açıkgöz
Yaptım onu hocam hatta adres bilgilerine falan ana avrat kaydım adama djsndndkdnxn sonra kavga ettim bir de😂

Adama adres bilgisinde ana avrat kaydım sonra dediğiniz gibi nah artı p3nis fotoğrafı koydum dekont yerine xjsmdnmdkdmxmxmxkm

Çok belli kanka linklerin hepsi koyulmamış sayfa amatör duruyor artı url si çok saçma yazılmış azıcık telefon cart curt ile büyüdüysen anlarsın bence
P3nis: burdayım ve burdayım sen de buradasın LWKELQMSLQMSLAMALSMLWNWKS

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet Demir
link sil, linkin fotosunu ekle + sansürle ki birileri tıklayıp ya da yazıp girmesin, adamın çerezlerine bu linki sokarsan senin yüzünden url yerine sahibinden yazıp oto arama seçeneklerinde url gözükebilir, birileri yanlışlıkla girebilir (kişiye özel link gibi gözükse bile)
Hocam Dr. Strange in "14 milyonda 1" dediği olasılık bu galiba 🤣

Sözleşmeyi direkt sahibinden sitesindeki random bir ilandan kopyalamış mesela, ürün fiyatı 1200TL diyor ödeme tipi kredi/ banka kartı diyor 😀

Sitenin sahte olduğunu anlamayan bile en kötü oradan bir şeyler anlamalı bence. Keşke şu siteler 2 saatte açıldığı gibi kapansa, birkaç günde anca kapatıyorlar şunları...
Kesinlikle! Ha birde keşke Jahrein olsaydım, adam küfür edince dava açar en az para en fazla hapise attırdım ama işte avukatlarım da yok, kamu oyu yapacak gücümde.

Malesef bu herifler ellerini kollarını sallaya sallaya geziyoelar bu ülkede..

:) Brute Force yi bilmen bir şeyi ifade etmiyor ne yazık ki. Brute Force kullanan insan kalmadı ve brute force ile tanımadığın birinin hiç bilmediğin hesabına deneme yanılma yaparak zarar veremezsin ne yazık ki.
Panel, brute force, fishing, ipthief, third party user gibi bir çok hack yöntemini defalarca kullandım ve denedim. Neredeyse temel ve güvenilir sonuca ulaşabildiğim hack yollarının hepsini bilirim. Url mi bırak, tc kimlik numaramı alsa da bir şey yapamaz. bunları engellemenin bir çok yolu var hocam. Ben zaten işin şakasındayım. Ciddiye alsam bu herifi hapse bile attırırım ama işte ne vakit ne de nakit harcayamam. Ayrıca bu aşağılık arkadaşın ip ile ne yapacağını bileceğini düşünmüyorum. Maymun momo bile daha zekidir bundan 🤣

Son düzenleme:

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Panel, brute force, fishing, ipthief, third party user gibi bir çok hack yöntemini defalarca kullandım ve denedim. Neredeyse temel ve güvenilir sonuca ulaşabildiğim hack yollarının hepsini bilirim. Url mi bırak, tc kimlik numaramı alsa da bir şey yapamaz. bunları engellemenin bir çok yolu var hocam. Ben zaten işin şakasındayım. Ciddiye alsam bu herifi hapse bile attırırım ama işte ne vakit ne de nakit harcayamam. Ayrıca bu aşağılık arkadaşın ip ile ne yapacağını bileceğini düşünmüyorum. Maymun momo bile daha zekidir bundan 🤣
Bu kadar deneyimin olmasına rağmen bu link için konu açman garip olmuş. Link ben dolandırıcıyım diye bağırıyor zaten. Siteye girmeden anlaşılıyor. Demekki İnternetten izleyerek Kali Linux tooları ile yapılan hack işlemleri sadece gördüğünü yapmaktan bir tık ileri gitmiyormuş birazda araştırılması gerekiyor.

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet Demir
Bu kadar deneyimin olmasına rağmen bu link için konu açman garip olmuş. Link ben dolandırıcıyım diye bağırıyor zaten. Siteye girmeden anlaşılıyor. Demekki İnternetten izleyerek Kali Linux tooları ile yapılan hack işlemleri sadece gördüğünü yapmaktan bir tık ileri gitmiyormuş birazda araştırılması gerekiyor.
İlk olarak, bu konuyu açmamın sebebi yanıt veren bazı arkadaşlarda da gözüktüğü gibi, bilmeyenlerin öğrenmesi ve göz önüne çıkmasıdır. İkinci olarak ben zaten emin olduğumu fakat normal bir insanın bu domainleri doğrulayabileceği bir sitenin yada toolun olup, olmadığını sordum. Benim tecrübelerimi sorgulamaya neden bu kadar taktınız bilmiyorum ve "bakarak yapmaktan bir tık ileri gitmiyormuş birazda araştırılması gerekiyor." dediğiniz ve iddia ettiğiniz "araştırma" ne anlamadım. Bu sektörün en iyileri bile neredeyse her şeyi bakarak yapıyor. Hiçbir hacker yada siber güvenlik uzmanının saatlerce kod yazdığını düşünme lütfen.(çünkü komik) Devir eskisi gibi değil. Toollar yettiği sürece kimse saatlerce kod yazma zahmetine girmez ve "FBI" gibi bir şeyi hacklemeyeceksen çoğu şeye sızabilecek toollar var. Tecrübelerim olmasaydı da benim bilgilerimle bana saldıran bir insanı rahatlıkla legal yollardan savuşturabilir yada cezasını kesebilirim. Benim yaptığıma "Latife" denir. umuyorum ki bir gün anlar ve insanlara alakasız yere karşıt görüş sunup bir sebep sonuç aramayı bırakırsınız. İyi forumlar

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,069
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom