Neler Yeni

Yardım BU SES NORMAL Mi? NE YAPMAM LAZIM?

ömer 56

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
ömer faruk ellialtıoğlu
2 haftadır kullanıyordum bu ses yoktu garanti süresi devam ediyor garantiye göndermek gerekirmi? Masaüstü veya chomeda böyle Bi ses yok oyuna girince oluyor.

ekran kartının içinden çok fazla voltaj gecıyuor bu yuzden ekran kartından ses gelıyo olabılır eger ekran kartından değilse sıkıntı olabılır

Deirdre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ferhat Yıldırım
ekran kartının içinden çok fazla voltaj gecıyuor bu yuzden ekran kartından ses gelıyo olabılır eger ekran kartından değilse sıkıntı olabılır
Onu nasıl düzeltebilirim masaüstündeyken öyle Bi ses yok sadece oyuna girerken oluyor

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal
Coil whine bu başka bir şey değil aynısı vardı kasayı yukarıda kullandığım için ses rahatsız etti iade ettim eğer sese çok takıntılı değilseniz performans olarak bir sıkıntısı olmadan kullanabilirsiniz

Deirdre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ferhat Yıldırım
Coil whine bu başka bir şey değil aynısı vardı kasayı yukarıda kullandığım için ses rahatsız etti iade ettim eğer sese çok takıntılı değilseniz performans olarak bir sıkıntısı olmadan kullanabilirsiniz
Değişim yapabilirmiyim

Existentia

80+ Silver
Coil wine mi fan sesi mi tam belli olmuyor kasa fanlarının güç kablolarını çıkarıp ses devam ediyor mu bir bakın isterseniz

Top Bottom