Neler Yeni

Bu sistem ile Twitch yayını açılır mı?

VitoScaletta

80+ Gold
Arkadaşlar twitch yayını açmak istesem bu sistem ile kasma donma vs yapar mı? Sohbet yayınları yapmayı planlıyorum ona ek olarak belki Life is Strange de oynayabilirim. Sizce performans ne olur? Yayını ekran kartından yapma mevzusuda varmış sanırım öyle de yapsam işlemcinin daha az yorulmasını sağlayabilir miyim? Konuya ait şöyle bir video da buldum bama sizlere danışmak istedim asıl olarak. Sistem özelliklerim de aşağıda ki görselde yer almakta.

evet kodlayıcıyı ekran kartına ayarlıyosun işlemci zorlanmıyor o şekilde yaparsın uploadın iyiyse

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,646
İsim
-
Arkadaşlar twitch yayını açmak istesem bu sistem ile kasma donma vs yapar mı? Sohbet yayınları yapmayı planlıyorum ona ek olarak belki Life is Strange de oynayabilirim. Sizce performans ne olur? Yayını ekran kartından yapma mevzusuda varmış sanırım öyle de yapsam işlemcinin daha az yorulmasını sağlayabilir miyim? Konuya ait şöyle bir video da buldum bama sizlere danışmak istedim asıl olarak. Sistem özelliklerim de aşağıda ki görselde yer almakta.

Çok zor hocam bende i5 9300h gtx 1650 var twitch'te açamıyorum dlive'da da zorlanmaya başladım

samet4747

80+ Platinum

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
benim 6 upload sorun olurmu oyunlarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin ki laptop ama laptop ile masaüstü aynı değil
6 ile açarsın dostum. Ayrıca evet laptop olması etkili olabilir sıcaklık anlamında.

samet4747

80+ Platinum
Top Bottom