Neler Yeni

Bu sistem iyi mi? Xena

Anonymous?

80+ Bronze
RX6700XT 4060'tan oyun performansı olarak daha iyi. Render veya yayıncılık işleriyle uğraşmayacaksanız AMD almanızı tavsiye ederim.

Leaden_Viever

80+ Bronze
şu özelleştirmeler ile yarın sipariş vereceğim
Hocam işlemci soğutma alın ram i niye değiştirdiniz anlamadım onun dışında gayet iyi duruyor sistem

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
Hocam işlemci soğutma alın ram i niye değiştirdiniz anlamadım onun dışında gayet iyi duruyor sistem
hocam güzel soğutucu yok ilerde de se214xt alcam 7 8 ay sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada sistemin garantisi varmi

Son düzenleme:

euro

80+ Bronze
Hocam soyle aciklayayim 1080p oynamak değil problem mesela hogwarts legacy oynarken mesela ayarlari atıyorum ultra da oynayamazsin mesela anladin mi yani cozunurluk degil problem oyunun kalite ayarlarini yuksege alip kartin gücünü göremezsin yoksa gayet 1080p oyunculuk icin yeterli
32GB ram ile 8Gb ekran kartı kullanınca öyle bir sorun olmuyor.

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
ağalar ben çok arada kaldım Gencer gamingde bir sürü sorun yasayio cozemeyen kısı ölmüş galiba xena alacagim

enessamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Enes Samet Saruhan
32GB ram ile 8Gb ekran kartı kullanınca öyle bir sorun olmuyor.
Vallahi hocam ben genel kaniyi soyluyorum ki dogrudur bence 8gb vram sikintili is yani ileride sorun yasabilir çünkü gunumuzdeki oyunlar bile 8gb vram ustune çıkabiliyor kalite anlaminda 1 2 sene içinde daha fazlasina ihtiyac duyacaklardir

euro

80+ Bronze
Vallahi hocam ben genel kaniyi soyluyorum ki dogrudur bence 8gb vram sikintili is yani ileride sorun yasabilir çünkü gunumuzdeki oyunlar bile 8gb vram ustune çıkabiliyor kalite anlaminda 1 2 sene içinde daha fazlasina ihtiyac duyacaklardir
Oyunlar geliştikçe umarım optimiazsyonlarıda gelişir ve böyle bir sorun yaşanmaz diye düşünüyorum ama garantiye almak için 32GB ram alınmalı

enessamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Enes Samet Saruhan
Oyunlar geliştikçe umarım optimiazsyonlarıda gelişir ve böyle bir sorun yaşanmaz diye düşünüyorum ama garantiye almak için 32GB ram alınmalı
Doğrudur ben biraz garanticiyim galiba 😂

• Beğen
Reaksiyonlar: euro

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Doğrudur ben biraz garanticiyim galiba 😂
Hocam merhaba bı konuda yardıma ihtiyacım var yardımcı olur musun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam merhaba bı konuda yardıma ihtiyacım var yardımcı olur musun?

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
ağalar ben çok arada kaldım Gencer gamingde bir sürü sorun yasayio cozemeyen kısı ölmüş galiba xena alacagim
5 10 fps fazla alıcam diye amd tercih etme bence. 4060 teknolojik ve daha uzun ömürlü bir kart dlss 3.0 sayesinde. Bir amd kullanıcısı olarak bir sonraki alacağım sistemde kesinlikle amd tercih etmeyeceğim şahsen.

Top Bottom