Neler Yeni

Bu site guvenilirmi süreç nasıl işliyor

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Bencede kaliteli ürün ama 4 yıl garanti ekliycem o ayrı faturamı
Aynı faturaya dahil olur büyük ihtimalle. Türkiye ye gönderilip gönderilmediğini ve vergilerin uygulanıp uygulanmadığını kontrol et. Bence wallmart üzerinden türkiye ye zaten gönderemeyeceksin. Bu kadar iyi güzel hoş bakmışsın ama, wallmart amerikan mağazası, uluslararası ürün gönderimi yapmıyor diye biliyorum.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Aynı faturaya dahil olur büyük ihtimalle. Türkiye ye gönderilip gönderilmediğini ve vergilerin uygulanıp uygulanmadığını kontrol et. Bence wallmart üzerinden türkiye ye zaten gönderemeyeceksin. Bu kadar iyi güzel hoş bakmışsın ama, wallmart amerikan mağazası, uluslararası ürün gönderimi yapmıyor diye biliyorum.
Bana bir örneğini atabilirmisin

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Yani şimdi bu ürün vergi ile 149.99 mı geliyor fln ben pek anlamıyorum
Hocam, üye kaydı açıp, sepete ekleyip, ödeme aşamasına kadar geldikten sonra tutarları inceleyebilirsiniz. Orada kargosu, ürünün fiyatı, vergisi vs... yazar. Ama bu wallmart, sadece amerika içerisine ürün gönderiyor diye biliyorum. Göndermezler türkiye ye.

vausennn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Bora
1700166233056.png

Gözlemci⚔️

80+ Bronze

UstaYoda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Can AYDIN
Arkadaşlar ben bi anakart aldım neweggden.8200tl+ vergi1600 TL =9800tl ye mahvoldu tabi gümrüğe takılmış.tahmini bana ne kadar ücret çıkarırlar.aradim görüştüm mail atmışlar evrakları doldurup göndermemi istediler ancak benden alacakları ücretle ilgili bir bilgi yok.Urunu iade etmek istesem nasıl bir yol izleyeceğim.sonucta önümü görmeden ücret konusunda fahiş bi şey çıkabilir.

Top Bottom