Neler Yeni

Yardım Bu Soğutucu Kasama Sığar mı

Global1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağatay
rahat sığar benim ramlere abartı dokunmasına rağmen bu şekilde , arkadaşta gt301 var 160mm cpu fan desteği olmasına rağmen yine aynı ramle aynı şekilde ramlere dokunmasına rağmen ona bile hem bu soğutucu hem de deepcool ag620 rahat şekilde sığdı
Benim ramlere baktım Team T Forece Vulcan Ram var 3200 mhz 2 tane anakart da ise 4 tam slotu var mış sıpariş geçiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

rahat sığar benim ramlere abartı dokunmasına rağmen bu şekilde , arkadaşta gt301 var 160mm cpu fan desteği olmasına rağmen yine aynı ramle aynı şekilde ramlere dokunmasına rağmen ona bile hem bu soğutucu hem de deepcool ag620 rahat şekilde sığdı
Yardımınız için teşekkür ederim hepinize

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,310
İsim
Kerem Çavuş
Benim ramlere baktım Team T Forece Vulcan Ram var 3200 mhz 2 tane anakart da ise 4 tam slotu var mış sıpariş geçiyorum

Yardımınız için teşekkür ederim hepinize
Ne demek ramler de dümdüz muhtemelen çok rahat sığar bende xpg var baya engelliyor çıkıntıları

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Selim
Knk Kasam eski bir şey adını bilmiyorum dediğim gibi anakart ile kapak arası 16.5 cm mesafe var olmaz ise 224 xts alayım

Knk sen hangi soğutucuyu kullanıyorsun
Ag400 benim kada warc
Knk Kasam eski bir şey adını bilmiyorum dediğim gibi anakart ile kapak arası 16.5 cm mesafe var olmaz ise 224 xts alayım

Knk sen hangi soğutucuyu kullanıyorsun
Soğutucu Ag400- warcry kasa

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Selim
O soğutucu nasıl 224 xts den iyi mi
Ak400 ile aynı ve çoğu bu seviyede ki soğutucu arasında 3 5 derece fark olur fazlası olmaz. Senin ki daha iyi çünkü 2 fanlı iyi bir soğutucu ama bu soğutucu bile yetiyor bana.

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Murat bulut
Darkflash dk431 model kasama dün montaj yaptım bu soğutucuyu çok büyük bir şey 2. slottaki rgb ramin üstünü dahi kapattı bu yüzden 1 fan dışarıda olacak şekilde monte ettim kasa büyük bir kasa ve ucu ucuna sığdı diyebilirim.
Hocam ses konusunda nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Hocam ses konusunda nasıl
Ses konusunda fanlar başarılı fakat azda olsa ara ara hafif uğultu geliyor gibi. Daha bir gün oldu tam deneyimleyemedim.

Knk pek anlamam anakartan itibaren 16.5 cm civarı cıkıyor ürün 15.5 cm desek altına koyulan aparatlar VS var onlarla birlikte 17 cm bulur herhalde

Knk bir şey rica etsem senden anakart dan itibaren soğutucunun yüksekliğini ölçermisin kaç cm gel
Anakarttan kasanın en uç noktasına 16cm

Son düzenleme:

Global1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağatay
Ses konusunda fanlar başarılı fakat azda olsa ara ara hafif uğultu geliyor gibi. Daha bir gün oldu tam deneyimleyemedim.

Knk şimdi ölçtüm tekrar kasaya bakmak için 17 cm cıkıyor anakart dan kasanın kapağına ve uğultu sesi demişsin rahatsız edici bir şekilde mi sürekli var mı

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Murat bulut

Anakart dan kasanın kapağına kadar mı olçtün yoksa anakart dan soğutucuyu mu olçtün

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Anakart dan kasanın kapağına kadar mı olçtün yoksa anakart dan soğutucuyu mu olçtün
Cetvelin bir ucunu ankarta sıfırladım diğer ucunu soğutucunun en uç noktasına, sonuç 16.3-16.4 cm arası çıkıyor. Kasanın temperli camıyla arasında 0.5cm ancak mesafe kalıyor bendede.

Knk şimdi ölçtüm tekrar kasaya bakmak için 17 cm cıkıyor anakart dan kasanın kapağına ve uğultu sesi demişsin rahatsız edici bir şekilde mi sürekli var mı
Kesinlikle rahatsız edici değil kurulum yaparken kasanın yan kapağı açıkken ara ara aldım sesi sürekli ve rahatsız edici bir durum değil, ses takıntısı olan biriyim birazda öyle düşünebilirsiniz.

Global1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağatay
Cetvelin bir ucunu ankarta sıfırladım diğer ucunu soğutucunun en uç noktasına, sonuç 16.3-16.4 cm arası çıkıyor. Kasanın temperli camıyla arasında 0.5cm ancak mesafe kalıyor bendede.

Kesinlikle rahatsız edici değil kurulum yaparken kasanın yan kapağı açıkken ara ara aldım sesi sürekli ve rahatsız edici bir durum değil, ses takıntısı olan biriyim birazda öyle düşünebilirsiniz.
Benimde anakart ile kapak kapak arası 16.5 civarı sipariş vermiştim umarım olur

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Murat bulut

Knk senin kasanın modeli nedir

Top Bottom