Neler Yeni

Bu Steam hesabı ne kadar eder?

Synac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren Çolak
Selam umarım konuyu doğru yere açmışımdır yanlış ise kusura bakmayın, İki hafta önce "CSGO" adlı oyundan saçma bir konu yüzünden vac ban yedim hem bu sebeple hem de para lazım olması hesabımı satmayı düşündürdü eğer hesabımı satarsam kaç tl eder?
Steam db: 130-587 arası gösteriyor
İçinde olan oyunlar;
Tekken7
Astroneer
Dying Light (Enhanced Edition)
Human: Fall Flat
Portal2
Rainbow Six Siege
Devour
Pacify
Tarzı oyunlar içeriyor daha fazla oyun var ama tek tek yazarsam fazla uzun olacak profil linkini buraya bırakıyorum " Profil Link "

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Hesap vac yemiş.
Max 50 TL

Vac olmasaydı 80 civarı olabilirdi.

NespaY

80+ Silver
Selam umarım konuyu doğru yere açmışımdır yanlış ise kusura bakmayın, İki hafta önce "CSGO" adlı oyundan saçma bir konu yüzünden vac ban yedim hem bu sebeple hem de para lazım olması hesabımı satmayı düşündürdü eğer hesabımı satarsam kaç TL eder?
İçinde olan oyunlar;
Tekken7
Astroneer
Portal2
Rainbow Six Siege
Devour
Pacify
Tarzı oyunlar içeriyor daha fazla oyun var ama tek tek yazarsam fazla uzun olacak profil linkini buraya bırakıyorum " Profil Link "
Vac yediysen maks 70 TL

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,209
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Selam umarım konuyu doğru yere açmışımdır yanlış ise kusura bakmayın, İki hafta önce "CSGO" adlı oyundan saçma bir konu yüzünden vac ban yedim hem bu sebeple hem de para lazım olması hesabımı satmayı düşündürdü eğer hesabımı satarsam kaç TL eder?
İçinde olan oyunlar;
Tekken7
Astroneer
Portal2
Rainbow Six Siege
Devour
Pacify
Hesap Vaclı olmasa 80 lira çevresine giderdi ama Vaclı olunca daha ucuza versen bile kimsenin alacağını sanmam.

Synac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesap Vaclı olmasa 80 lira çevresine giderdi ama Vaclı olunca daha ucuza versen bile kimsenin alacağını sanmam.
Sadece tek başına 117tl eden bir oyun olan hesap nasıl 80tl ediyor neye göre hesaplanıyor bu steam hesaplarının değeri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece tek başına 117tl eden bir oyun olan hesap nasıl 80tl ediyor neye göre hesaplanıyor bu steam hesaplarının değeri
Bence mantıken sadece tek başına 117tl eden bir oyun varsa hesapta başka oyun olmasa bile 30tl altı olmamalı

Komando41.

80+ Silver

Bence mantıken sadece tek başına 117tl eden bir oyun varsa hesapta başka oyun olmasa bile 30tl altı olmamalı
vac yemişsin

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
%10 gibi bi değer alıyorsun oyunlar için. Çoğu oyunların farklı kategoride olduğunu düşünürsek bi de. Her oyunu isteyecek kimse olmadığı için fiyat düşer.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay

Hocam 2. El satıyorsunuz direkt aynı oyun fiyatlarındanmı satıcaksınız.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796

Bir de her oyun için fiyat belirlenip toplanmıyor satış fiyatı bulunurken. 30₺'ye satabilirsin o oyun olan hesabı fakat o oyunun yanında başka 120₺ lik 2 oyun olsa 90 değil 40-50 civarı fiyata satabilirsiniz.

Synac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren Çolak
Anladım teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular