Neler Yeni

Bu yaştan sonra boşuna mı yazılım ile uğraşıyorum?

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Arkadaşlar merhaba ben üniversitede yazılım ile alakasız bir bölümde okuyorum. Lisede biraz yazılıma merak salmıştım. Ama onla alakalı bir bölüm kazanamadım. Daha sonra yine udemy vs online kurslarla düzensiz bir şekilde arada sırada kurslara katıldım. Şuan çok bir şey bilmiyorum yazılım ile ilgili İngilizce de kötü sizce 18 yaşından sonra bunları düzeltebilir miyim yoksa başka alanlarda mı ilerleyim
Bilgisayar Mühendisliği bitirdim ben bile hala 25 yaşında yazılımla uğraşmaya çalışıyorum erkeni geçi mi var bu işin 😂

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Ensar Polat
Arkadaşlar merhaba ben üniversitede yazılım ile alakasız bir bölümde okuyorum. Lisede biraz yazılıma merak salmıştım. Ama onla alakalı bir bölüm kazanamadım. Daha sonra yine udemy vs online kurslarla düzensiz bir şekilde arada sırada kurslara katıldım. Şuan çok bir şey bilmiyorum yazılım ile ilgili İngilizce de kötü sizce 18 yaşından sonra bunları düzeltebilir miyim yoksa başka alanlarda mı ilerleyim
Cidden kâr yapmak istiyorsan smm panel aç reklam ver beni dinle

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
17 18 yaşında ki çocuklar 70 yaşında ki dede gibi geç mi kaldım falan diyor ya acayip kuduruyorum biraz hevesiniz olsun aga gözünüzün feri mi söndü

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
söndüyse zaten hiç bi şey yapamazsın veya kimse olamazsın hocam, söndüyse çalış bi yerde eve gelince de akşam haberlerini falan izlersin artık

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Burak
Hocam yazılımın yaşı olmaz. 30-40 yaşında başlayan kişilerde var. Udemy gibi ücretli kurslara katılmanızı gerek yok. İnternette ücretsiz birçok kaynak var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alihan YILMAZ
Kafa almadıktan sonra Hagi yaşta başladığının bir önemi yok. Matematiksel düsünce kabiliyeti önemli. Bir mühendislik mesleğidir. Piskolog olmak istersen, iletişim kurma yeteneğinin olması beklenirdi. Olmuyorsa olmuyor. Olacak işlere bakmalısın.

jaguar66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Abdullah
Bölümü okumazsan kurumsal firmalara giremezsin. 18 yaşta bi sıkıntı yok daha dur bismillah 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,221
Üyeler
141,260
Son üye
Loopus
Top Bottom