Neler Yeni

Bu zamanda bilgisayar alınır mı?

Umut Okur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut Okur
Toplama bilgisayar almayı düşünüyorum sizce bu virüsün bitmesini mi beklemeliyim

ozberk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ozberk
Toplama bilgisayar almayı düşünüyorum sizce bu virüsün bitmesini mi beklemeliyim
bence kesinlikle beklemelisin örnek göstermek için söylüyorum 28 martta kuzenim 12bin tl ye vatandan sistem dizdi kdv indirimi varken 3900tlden 3600e dusen ekran kartı suan da aynı ekran kartı 4200tl ve bende pc dızmeyı dusunuyorum 2 3 aydır arastırıyorum ve suan kı durumdan beklıyorum ocak ayında 12300tl ye dızdıgım kasa 13800 gibi bi fıyata gelior

Ribozom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Toprak
Salgından sonra ilk birkaç ay ekonomi kötü durumda olacaktır. Yani kısa zamanda geçmezsse bu salgın yazı unutmak lazım.

samet45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Samet Şakşak
Kısa vadede hiçbirşey düzelmez kardeşim ben de pc topluyorum ve alacağım beklemeyeceğim çünkü bu (sadece bizlik bir kriz değil) dünya devletlerinin harcadığı paralar petrol fiyatlarının dolara altına etkisi falan filan derken küresel bir çalkalanma var ve şak deyince gidecek gibi gözükmüyor. En azından bu sene. Sadece kendi görüşümü yazdım sakın bana uyma sen yine de :)

Onur Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Onur Koç
Ben kesinlikle alınmaması gerektiğini düşünüyorum çünkü bu virüsün haziran-temmuz gibi sonlandığını varsayarsak ülkemiz turistik konumda olduğu için yabancıların getireceği dövizler bir nebze olsa da doları düşürecektir o zaman daha ucuza alabiliriz.
Birde yeni çıkan ürünler olacaktır tabii ki mesela ryzen 4. nesil çıkarsa -ne zaman çıkacak bilmiyorum- 1. ve 2. nesil fiyatlarını düşürebilirler belki

Umut Okur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut Okur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiyeleriniz için hepinize çok teşekkür ederim ben en iyi bir süre daha düşüneyim

Top Bottom