Neler Yeni

Buds 2 Denize Düştü Şarj Kutusu Şarj Almıyor

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Hasan
Kankalar direkt olaya giriyorum, deniz kenarında otururken kulaklık kutusuyla beraber taşların arasına düştü ve taşların arası da şansıma su doluydu. Hemen elimi suyun içine attım kulaklığın kutusunu da kulaklıkları da aldım. Hatta kurulayayım derken tekrar düşürdüm kulaklığın tekini ahahahsh. Bu olayın üzerinden nerdeyse 1 ay geçiyor. Babam 2 yıllık elektrik mezunu diye babama verdim açtı baktı biraz kulaklığın kutusundaki aksamlar oksitlenmişti. Anakart kısımdaki oksitleri temizledik fakat kulaklığın kutusu şarj almıyor. Kulaklıkları içine koyuyorum şarja takıyorum kulaklıklar şarj oluyor kutudaki batarya şarj almıyor. Ne olmuş olabilir? Nasıl çözebilirim?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ahmet Şeker
sudan dolayı kısa devre yapmış olabilir gibi geldi fakat sadece bataryaya mı zarar vermiştir bilemiyorum elektrik işlerinden anlıyorsan eski bataryayı söküp mah hariç (aynı olup olmaması fark etmediği için) aynı değerlerde bir batarya takıp test edebilirsin sorun bataryada mı yoksa direkt cihaz mı bozuk diye

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sudan dolayı kısa devre yapmış olabilir gibi geldi fakat sadece bataryaya mı zarar vermiştir bilemiyorum elektrik işlerinden anlıyorsan eski bataryayı söküp mah hariç (aynı olup olmaması fark etmediği için) aynı değerlerde bir batarya takıp test edebilirsin sorun bataryada mı yoksa direkt cihaz mı bozuk diye
babam da suyun tuzlu olmasından dolayı bataryanın kısa devre yapmış olabileceğini söylemişti. küçük boyutta batarya nerden bulabilirim?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ahmet Şeker
babam da suyun tuzlu olmasından dolayı bataryanın kısa devre yapmış olabileceğini söylemişti. küçük boyutta batarya nerden bulabilirim?
internette oluyor sağlamlığı tartışılır, vozol içiyorsan onların içinde oluyor :D , elektrikçilere sorarsan pek sanmıyorum ama denk gelebilir belki

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
internette oluyor sağlamlığı tartışılır, vozol içiyorsan onların içinde oluyor :D , elektrikçilere sorarsan pek sanmıyorum ama denk gelebilir belki
vozollar kaç mah biliyor musun?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,148
Üyeler
156,439
Son üye
biryazarkalemi
Top Bottom