Neler Yeni

Bütçe arttırıp Iphone se 2020 Alınır mı?

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hidalgo
Selam arkadaşlar normalde bütçem 2500-3500 TL civarında acilen telefon arayışı içindeyim.
Bütçemi artırıp bu telefonu almaya değer mi?
Daha önce Apple kullanmadım, iPhone SE 2020 hakkında hiçbir fikrim yok.
Telefondan beklediğim özellikler kamerasının iyi olması ve iş şartlarına uyumlu olması.
Mobil oyun oynamıyorum ancak sosyal medya araçlarının düzgün çalışması lazım.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Ben tavsiye ederim fakat ekran boyutu ve bataryası sebebiyle çok tavsiye edilmiyor ama oyun için almıyorsanız bence çok iyi fikir olur güçlü telefon.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Telefondan beklediğim özellikler kamerasının iyi olması ve iş şartlarına uyumlu olması.
beklediğin özellikleri karşılayan bir telefon.
dezavantaj olabilecek bir pili var. o da günü çıkarmaya yetiyor. ekran göreceli olduğu için onu dezavantaj saymıyorum.

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hidalgo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben tavsiye ederim fakat ekran boyutu ve bataryası sebebiyle çok tavsiye edilmiyor ama oyun için almıyorsanız bence çok iyi fikir olur güçlü telefon.
Hiçbir mobil oyunu oynamıyorum. Boyutu küçükmüş evet ama bir problem olur mu bilmiyorum.
beklediğin özellikleri karşılayan bir telefon.
dezavantaj olabilecek bir pili var. o da günü çıkarmaya yetiyor. ekran göreceli olduğu için onu dezavantaj saymıyorum.
Pili günü çıkarsa yeterli zaten çok aktif olarak kullanmıyorum sürekli elimde olmayacak. Bu fiyatı hak ediyor mu sizce? Normalde 2.500-3.500 fiyat aralığında android bir telefon almayı düşünüyordum

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Hiçbir mobil oyunu oynamıyorum. Boyutu küçükmüş evet ama bir problem olur mu bilmiyorum.

Pili günü çıkarsa yeterli zaten çok aktif olarak kullanmıyorum sürekli elimde olmayacak. Bu fiyatı hak ediyor mu sizce? Normalde 2.500-3.500 fiyat aralığında android bir telefon almayı düşünüyordum
2500-3500 arası alacağın android telefonlardan hiç birisi gerek kamera, gerekse işlemci olarak bu cihaza yaklaşamıyor. ancak bu telefon da 5000 lira civarında. yani değerindeki telefonlarla karşılaştırmak lazım. aynı fiyatlarda mi10t ve s20fe var. benim şahsi tercihim iphone se'den yana oldu.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Bu fiyatı hak ediyor mu sizce? Normalde 2.500-3.500 fiyat aralığında android bir telefon almayı düşünüyordum
Eğer bütçe arttırabiliyorsan kesinlikle arttır ve al 2020 olduğu için daha uzun yolu var güncelleme vs. işlemcisi güçlü kendisi güçlü pil olarak evet bayağı bir götürüyor ama tam günü de çıkaramayabiliyor. Yani pil dışında KESİNLİKLE değer.

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Selam arkadaşlar normalde bütçem 2500-3500 TL civarında acilen telefon arayışı içindeyim.
İphone SE iyi telefondur ama gidip elinize alıp bakmanız lazım. Herkes tasarımını beğenmiyor. Küçük telefondur. Şarj sıkıntısı günlük kullanıcıyı etkiliyor. İlla iphone alacaksanız alın ama android tarafına yönelmek isterseniz önerebilirim.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Dediklerin için değer bence.

şahin doğan

80+ Platinum
o fiyat bandında alınabilecek en iyi 2 telefon sd li s20fe ve se 2020 dir 5000 tl gibi bir bütçeyi başka markaya vermek saçmalık olur
se 2020 tasarım olarak hoşuna gidiyor ise veya ekran boyutu senin için dert değil ise alınabilir en az 5 yıl götürecek harika bir cihaz bataryası çok iyi sayılmaz normal kullanımda akşam saatlerini çıkarsa bile geceyi çıkartamaz sosyal medya uygulamalarında çok iyi optimize sağlayan ios ile birlikte sosyal medya araçları düzgün çalışıyor

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hidalgo
2500-3500 arası alacağın android telefonlardan hiç birisi gerek kamera, gerekse işlemci olarak bu cihaza yaklaşamıyor. ancak bu telefon da 5000 lira civarında. yani değerindeki telefonlarla karşılaştırmak lazım. aynı fiyatlarda mi10t ve s20fe var. benim şahsi tercihim iphone se'den yana oldu.
s20fe ile ilgili hiçbir bilgim yoktu şimdi siz yazınca biraz araştırdım ve seçeneklerin arasına girmiş oldu.
İkisi arasında bir tercih yapmam gerekecek gibi görünüyor. Pil konusunda nasıl siz kullanıyorsunuz herhalde şu anda bu telefonu?
Eğer bütçe arttırabiliyorsan kesinlikle arttır ve al 2020 olduğu için daha uzun yolu var güncelleme vs. işlemcisi güçlü kendisi güçlü pil olarak evet bayağı bir götürüyor ama tam günü de çıkaramayabiliyor. Yani pil dışında KESİNLİKLE değer.
S20fe mi SE mi alınmalı peki sizce?

Dediklerin için değer bence.
Pil konusunda ufak tefek sıkıntısı varmış galiba.
o fiyat bandında alınabilecek en iyi 2 telefon sd li s20fe ve se 2020 dir 5000 TL gibi bir bütçeyi başka markaya vermek saçmalık olur
se 2020 tasarım olarak hoşuna gidiyor ise veya ekran boyutu senin için dert değil ise alınabilir en az 5 yıl götürecek harika bir cihaz bataryası çok iyi sayılmaz normal kullanımda akşam saatlerini çıkarsa bile geceyi çıkartamaz sosyal medya uygulamalarında çok iyi optimize sağlayan ios ile birlikte sosyal medya araçları düzgün çalışıyor
Bu iki telefon arasındayım şu anda. S20fe'nin varlığından bile haberdar değildim. Şimdiye kadar hiç ios kullanmadığım için bir yandan ios geçmek istiyorum ancak bu bütçeyle geçip pişman olur muyum diye düşünmüyor değilim. Öte yandan Apple kullanan tanıdıklarım telefonlarını çok uzun sürede değiştirirken android kullananlar ve keza ben daha sık arızalar ve değişimler görüyoruz. Bu yandan düşük bütçelide olsa SE'den yanayım gibi ama karar veremedim.

şahin doğan

80+ Platinum
Bu iki telefon arasındayım şu anda. S20fe'nin varlığından bile haberdar değildim. Şimdiye kadar hiç ios kullanmadığım için bir yandan ios geçmek istiyorum ancak bu bütçeyle geçip pişman olur muyum diye düşünmüyor değilim. Öte yandan Apple kullanan tanıdıklarım telefonlarını çok uzun sürede değiştirirken android kullananlar ve keza ben daha sık arızalar ve değişimler görüyoruz. Bu yandan düşük bütçelide olsa SE'den yanayım gibi ama karar veremedim.
s20 fe de iyi ama sonuçta android yazılımı gereği kısa sürede performanslarını kaybediyorlar ikisini de alsan sıkıntı yaşamazsın

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
SE 2020 alacağına git f3 al daha iyi. Okadar çıkmam dersen x3 pro var.

Top Bottom