Neler Yeni

Büyüdüğünüzü ne zaman anladınız?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Önceden yaptığım hareketlerin çocukça gelmesi ve liselilerin bebe gibi gözükmeye başladığı zaman

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Ben başlıyorum, zamanında SAMP'ta (San Andreas Multiplayer) birlikte delilercesine uçak sürdüğüm arkadaşım pilotluk okuyup gerçek bir uçak kullandığını gördüğümde gerçekten büyüdüğümü hissettim.
o gittiğinde anlamıştım beni yalnız bıraktığında geceleyinde onla beraber eve gidiyorduk onu hep sevmiştim evine giderken metroya mı binelim yüriyelim mi demiştim oda yürüyelim sphbet ederiz demişti yürüyerek gitmiş giderken onun gözlerine bakmak içimi ısıtıyordu bana baktığında kalbim deliler gibi atıyor mutlu oluyordum onunla böyle sohbet ederken bi gün sonra mesajıma ceap vermedi bende merak ettim o gün boyu onu aradım etrafta ama bulamadım akşam olmuştu eve giderken onu bi çocukla görmüştüm ona bana baktığı gibi bakıyrdu onları gördüğümde donup kalmış kas katı kesilmiştim sonra beni fark ettiler o çocuğun arkasına saklandı o an azımdan tek bi kelime çıkmıştı ''Neden?'' evet ağzımdan sadece neden kelimesi çıkmıştı onun o anda gözleri doldu çocuk ise noluyor falan demeye başladı ama o çocuğa sarılınca anlamıştım herşeyi gece olmuştu nerdeyse evin yolunu tutmuştum kendi kendime metroya binmeyeyim orası hem kalabalık olur hemde kafam zaten karışık kafam dinlensin diye yüriyim dedim dün girdiğim yola girmiştim ama bişiler farklıydı etraf bulanıklaşmıştı ağladığımı fark etmiştim o an havanın Soğuk olduğunu anlayınca dünki gibi sıcak olmadığı aklıma geldi oysaki dün bugünden daha soğuktu ama bugünün soğuğu sadece havada değilde kalbimdeydi o an büyüdüğümü anlamıştım şaka şaka yasuo mainlemeyi bıraktığımda anlamıştım

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,116
İsim
MehmedVII
Ben başlıyorum, zamanında SAMP'ta (San Andreas Multiplayer) birlikte delilercesine uçak sürdüğüm arkadaşım pilotluk okuyup gerçek bir uçak kullandığını gördüğümde gerçekten büyüdüğümü hissettim.
Daha olması galiba

Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Herşeyin bedavaya alınmadığını anladığım zaman

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Muhammet Çağrı
Büyümedim ki :D.

küçükken babamın dinlediği şarkılara gülüyordum şimdi ise kendim dinlemeye başladığım gün anladım

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,436
İsim
Emre
işten çıkıp eve gelirken bizimkilere kaç ekmek alim demeye başladığımda

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,768
İsim
.
İnsanların sadece çıkar için bana yakın davrandıkları zaman.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,585
Üyeler
142,755
Son üye
smsonayvercom
Top Bottom