Neler Yeni

{BULUNDU} Annem için Lipiodol Ultra Fluid arıyoruz!

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
Arkadaşlar ilaçlar bulununca ya da başka bir olay olursa gönderiyi sileceğim zaten sizi de böyle birsey ile üzmek ya da rahatsız etmek istemezdim kusuruma bakmayın.

Zaten cok bir beklentim yok umudumuz kalmadı ailecek. Babam yüzde 5 yüzde 10 olarak bakıyor kurtulmasına. Bana bisey söylemiyorlar üzülmeyeyim diye durumu ile ilgili ama babam en son bunu söyledi işte

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis şuraya bir göz at istersen

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Furkan ŞENGÜL
up up

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
reis turkıye eczacılar deposunu arayın diyor biri

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
reis turkıye eczacılar deposunu arayın diyor biri
Aradık parasıyla dahi vermiyorlar anca onlardan 250 bin tl alışveriş yapan bir eczane bulup onlardan isteyecekmisiz falan zar zor koşullar ciksrtiyolar

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Çok üzüldüm kardeşim tekrardan çok geçmiş olsun. Maalesef Ankara'da yok. Ecza deposunda olsaydı kesin aldırirdim ama yok.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Aradık parasıyla dahi vermiyorlar anca onlardan 250 bin TL alışveriş yapan bir eczane bulup onlardan isteyecekmisiz falan zar zor koşullar ciksrtiyolar
Hocam yurtdışinda olan tanıdıkların varsa onlara bir sor derim. Ya da forumda da olan vardır mutlaka.

reis şuraya bir göz at istersen
Bunların muadilini bi doktora sorsan. Belki sana yardımcı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
Geçmiş olsun : ( Hastalığı ne?
Şeker hastalığına bağlı karaciğer düzenli çalışmıyor ve dalakta büyüme var. Kan düzenli olarak varislere dagitilamiyor. Birine çok birine az kan gidince çok kan giden varis genisleyip çatlama veya patlama yapıyor kan kusmasına vs yol açıyor bu da

Hocam yurtdışinda olan tanıdıkların varsa onlara bir sor derim. Ya da forumda da olan vardır mutlaka.

Bunların muadilini bi doktora sorsan. Belki sana yardımcı olabilir.
Anneme şuan direk hoca bakıyor muadilini o bilmiyorsa kimse bilmiyordur ya. Yarına halledicem dedi bekliyoruz valla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mustafa
Şeker hastalığına bağlı karaciğer düzenli çalışmıyor ve dalakta büyüme var. Kan düzenli olarak varislere dagitilamiyor. Birine çok birine az kan gidince çok kan giden varis genisleyip çatlama veya patlama yapıyor kan kusmasına vs yol açıyor bu da
Çok üzüldüm tekrar geçmiş olsun inşAllah iyileşir annen

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
Arkadaşlar gönderiye veya yorumuma reaksiyon vermeyin. Bu gönderiyi reaksiyon skoru vs için açtığım düşünülsün istemiyorum yanlış anlamayın beni

Çok üzüldüm tekrar geçmiş olsun inşAllah iyileşir annen
İnşallah

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
Hiç eczacı tanıdığım yok. Keşke elimden bir şey gelse. Cenabı hak acil şifalar versin.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı

Anneme şuan direk hoca bakıyor muadilini o bilmiyorsa kimse bilmiyordur ya. Yarına halledicem dedi bekliyoruz valla.
Insaallah bi cozum bulursunuz. Cok gecmis olsun tekrardan
Arkadaşlar gönderiye veya yorumuma reaksiyon vermeyin. Bu gönderiyi reaksiyon skoru vs için açtığım düşünülsün istemiyorum yanlış anlamayın beni

İnşallah
Böyle bir konu reaksiyon kasma olarak düsünulmemeli bence.( eğer böyle dusunen varsa)

Top Bottom