Neler Yeni

{BULUNDU} Annem için Lipiodol Ultra Fluid arıyoruz!

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Arkadaşlar ilaçlar bulununca ya da başka bir olay olursa gönderiyi sileceğim zaten sizi de böyle birsey ile üzmek ya da rahatsız etmek istemezdim kusuruma bakmayın.

Zaten cok bir beklentim yok umudumuz kalmadı ailecek. Babam yüzde 5 yüzde 10 olarak bakıyor kurtulmasına. Bana bisey söylemiyorlar üzülmeyeyim diye durumu ile ilgili ama babam en son bunu söyledi işte
Umudunuzu kaybetmeyin hocam :) Şu an kapalı fakat yarın bir yeri arayacaklar orada olabilir. Ne zamana kadar bulunması gerekiyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
Insaallah bi cozum bulursunuz. Cok gecmis olsun tekrardan

Böyle bir konu reaksiyon kasma olarak düsünulmemeli bence.( eğer böyle dusunen varsa)
Düşünen yok sanırım ama yine de yazmak istedim. Tek aktif olduğum mecra burası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umudunuzu kaybetmeyin hocam :) Şu an kapalı fakat yarın bir yeri arayacaklar orada olabilir. Ne zamana kadar bulunması gerekiyor ?
Bu hafta içi. Hocadan haber bekliyoruz.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Şeker hastalığına bağlı karaciğer düzenli çalışmıyor ve dalakta büyüme var. Kan düzenli olarak varislere dagitilamiyor. Birine çok birine az kan gidince çok kan giden varis genisleyip çatlama veya patlama yapıyor kan kusmasına vs yol açıyor bu da

Anneme şuan direk hoca bakıyor muadilini o bilmiyorsa kimse bilmiyordur ya. Yarına halledicem dedi bekliyoruz valla.
çok geçmiş olsun. yapabilceğim pek bişey yok ama ankaradaki gördüğüm eczanelere sorarım. bizde annaneme neotigason diye satışı yasaklanan bir ilacı almıştık eczaneler kabul etse bile çoğu yurtdışından getirtiyor yurtdışında tanıdığınız varsa bulma şansınız çok yüksek olur hocam

HyperChief

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
.
Arkadaşlar Annem neredeyse 1 haftadır yoğun bakımda be konudaki lipiodol ultra fluid adlı ilaca ihtiyacımız var. Eczaneci olan veya tanıdığı olan lütfen etrafına sorup sorusturabilir mi ameliyata girmesi için buna ihtiyaç var Alıntıyı görüntüle

Merhaba, tanıdığım akrabam ile konuşup ilacı sorduğum'da şuan sistem kapalı olduğun'dan yarın sabah ilacı sorgulamak için hasta'nın TC kimlik numarası lazım olduğunu söyledi. Özel'den sana telefon numaramı yazayım oradan sana bilgi vereyim olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
Merhaba, tanıdığım akrabam ile konuşup ilacı sorduğum'da şuan sistem kapalı olduğun'dan yarın sabah ilacı sorgulamak için hasta'nın TC kimlik numarası lazım olduğunu söyledi. Özel'den sana telefon numaramı yazayım oradan sana bilgi vereyim olur mu ?
Olur ben de size tc yazarım annemin

Yarın hoca bulamazsa çok ihtiyacım olacak çünkü

çok geçmiş olsun. yapabilceğim pek bişey yok ama ankaradaki gördüğüm eczanelere sorarım. bizde annaneme neotigason diye satışı yasaklanan bir ilacı almıştık eczaneler kabul etse bile çoğu yurtdışından getirtiyor yurtdışında tanıdığınız varsa bulma şansınız çok yüksek olur hocam
Yurtdisinds bulsakta getirecek zamanımız yok. Abim bir arkadaşına danışıyor şuan o bulabilirse çok iyi olacak.

Arkadaşlar babamın size çok selamı var hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor. Ben de hepinize çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz ve yardımlarınız için.

Son düzenleme:

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
1.png

Yarın direk depo satın alma müdürleri ile görüşeceğim , şu an gördüm mesajı , Selçuk- Sancak - Hedef - Maden - Nevzat , hiçbirinde yok gözüküyor, büyük geçmiş olsun dostum .

@BatuhanKLC Bu abinin discordda yardımcısıyım kendisinin eczanesi var diye biliyorum oda gelsin bir
Sen kaliteli bir adamsın , iyi ki etiketlemişsin hayatta görmezdim.

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
hocam çok geçmiş olsun İnşallah hayırlısı olur annen için

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
Alıntıyı görüntüle

Yarın direk depo satın alma müdürleri ile görüşeceğim , şu an gördüm mesajı , Selçuk- Sancak - Hedef - Maden - Nevzat , hiçbirinde yok gözüküyor, büyük geçmiş olsun dostum .

discorddanda yazmıstım abi neyse arkadasa umarım çare olur

kaan1677

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kaan
ALLAH yardımcın olsun ALLAH tez zamanda acil şifalar versin inşallah. Çevresinde yok mu tanıdık biri hiç arkadaşlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
Alıntıyı görüntüle

Çok teşekkür ediyorum yarın hoca da bir iki yere danışacakti. Selçuk'ta var demişti bize belki o ayırmıştır. İnşallah ayırmıştır..

İşin kötüsü bir tsne de yetmiyor 2 tane olacakmış. 1 tane bulsak bile bir rane kaliyor

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,120
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Top Bottom