Neler Yeni

Burası Teknoloji Forumu mu?

?

• Evet, teknoloji forumu

Oylar: 9 13.4%
  • Hayır, yalnızca teknoloji forumu değil

Oylar: 58 86.6%

• Oy kullanan toplam üye
    67

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Merhaba arkadaşlar. Size göre burası teknoloji forumu mu yoksa sadece teknoloji ile kısıtlanamayacak bir forum mu?

Bana göre sadece teknoloji forumu değil, sadece teknoloji forumu olsa bilim, kitap, tarih, felsefe, konu dışı, gündem, yemek gibi konular olmazdı.
Lakin bu argümanın da forumun ''teknoloji forumu'' olduğunu değiştireceğinden emin değilim. Yani evet aman işin içinden çıkamadım sizin fikirleriniz neler?

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Bu forum her şey. Bir bakarsın spor forumu bir bakarsın sohbet forumu bir bakarsın teknoloji forumu.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Merhaba arkadaşlar. Size göre burası teknoloji forumu mu yoksa sadece teknoloji ile kısıtlanamayacak bir forum mu?

Bana göre sadece teknoloji forumu değil, sadece teknoloji forumu olsa bilim, kitap, tarih, felsefe, konu dışı, gündem, yemek gibi konular olmazdı.
Lakin bu argümanın da forumun ''teknoloji forumu'' olduğunu değiştireceğinden emin değilim. Yani evet aman işin içinden çıkamadım sizin fikirleriniz neler?
Ana konusu teknoloji ama sadece teknoloji forumu değil.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Değil bence, olsa konu dışı olmazdı. Aman hocam yoksa kızlardan dert çekenler nereye yazacaktı?

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım

Sadece ağırlıklı olarak teknoloji forumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Ağırlıklı olarak teknoloji, Fakat birçok dalda konu açıp bu konular hakkında bilgi alışverişi yapmamıza olanak tanıyor. Sadece teknoloji ile kısıtlamıyor.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Teknoloji daha ön planda sadece onun dışında her şeyden olan bir forum. Eğer sadece teknoloji olsa kitle bu kadar olmazdı. Her şeyden olması ayrı bir güzellik forum için. Ben bu şekilde seviyorum ve eğleniyorum

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar

iyi ki sadece teknoloji değil bu haliyle gayet iyi. Yeni kemik kitle oluştu.

Top Bottom