Neler Yeni

Burun estetiği Ortalama ne kadar Tutuyor.

Kolestrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert
Arkadaşlar herkese merhaba ,
Benim arkadaşım birde onunla beraber kuzenim burun estetiği olmayı istiyor , burunları kemerli Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadığımız ve duymadığımız için Fiyatı ne kadar bilmiyoruz , Kişi başı tahmini ne kadar tutar sizce net bilmek imkansız fakat tahmini bir fiyat yeterli

majorw0w

80+ Silver
Benim arkadaşım birde onunla beraber kuzenim burun estetiği olmayı istiyor , burunları kemerli Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadığımız ve duymadığımız için Fiyatı ne kadar bilmiyoruz , Kişi başı tahmini ne kadar tutar sizce net bilmek imkansız fakat tahmini bir fiyat yeterli
Min 10 k

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
10-15 civarı ortalama bir fiyat çıkartırlar kişi başı.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Bizde 14 civarında

Kolestrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim şu kuzenim yazmış olayını bırakın artık burnum kocaman estetik yaptırmak istiyorum de arkadaşım estetik olmak istiyor ne ya
NEJXNEJXBEJXNEXJENXJEN Kanka sanki beni yakından tanıyorsun tipimi biliyorsun falan filan da , senden utanacağım boş yapma gözünü seveyim hadi seni paşa gönlün sağolsun Gargamel gibi burnum var estetiği kaç tl tutar ?? Oldu mu böyle , üslubun çok yanlış adımı bile bilmiyorsunuz kendim olmak istesem neyini saklayayım senden
Mesaj otomatik birleştirildi:

NEJXNEJXBEJXNEXJENXJEN Kanka sanki beni yakından tanıyorsun tipimi biliyorsun falan filan da , senden utanacağım boş yapma gözünü seveyim hadi seni paşa gönlün sağolsun Gargamel gibi burnum var estetiği kaç TL tutar ?? Oldu mu böyle , üslubun çok yanlış adımı bile bilmiyorsunuz kendim olmak istesem neyini saklayayım senden
Hayır yani gerçekten bir şey demek istemiyorum ama geriyorsun beni , benim sorduğum soruya verilecek bir cevabın yoksa neyin tatavasını yapıyorsun burda , Beni tanıyor musun adımı tipimi cartımı curtumu biliyor musun da utanayım senden , ayrıca Rezalet bir üsluba sahipsin "Burnum kocaman" de falan bunlar nasıl Rezalet bir sokak Ağzı

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Kardeşim şu kuzenim yazmış olayını bırakın artık burnum kocaman estetik yaptırmak istiyorum de arkadaşım estetik olmak istiyor ne ya
Gerçekten boş bir mesaj olmuş. İnsan neden bu durumu başkası üzerinden yansıtsın. Senin bahsettiğin küfür vs için geçerli.

Kolestrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

10-15 civarı ortalama bir fiyat çıkartırlar kişi başı.

Bizde 14 civarında
Teşekkür ederim cevaplarınız için

Gerçekten boş bir mesaj olmuş. İnsan neden bu durumu başkası üzerinden yansıtsın. Senin bahsettiğin küfür vs için geçerli.
Ya kankacım gerçekten kendim yaptırmak istesem söylerim ki zaten sanki tanıyorsunuz beni neyinden utanayım bu durumun Arkadaş boş yapmak istemiş sadece

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Furkan SARIGÖL
NEJXNEJXBEJXNEXJENXJEN Kanka sanki beni yakından tanıyorsun tipimi biliyorsun falan filan da , senden utanacağım boş yapma gözünü seveyim hadi seni paşa gönlün sağolsun Gargamel gibi burnum var estetiği kaç TL tutar ?? Oldu mu böyle , üslubun çok yanlış adımı bile bilmiyorsunuz kendim olmak istesem neyini saklayayım senden

Hayır yani gerçekten bir şey demek istemiyorum ama geriyorsun beni , benim sorduğum soruya verilecek bir cevabın yoksa neyin tatavasını yapıyorsun burda , Beni tanıyor musun adımı tipimi cartımı curtumu biliyor musun da utanayım senden , ayrıca Rezalet bir üsluba sahipsin "Burnum kocaman" de falan bunlar nasıl Rezalet bir sokak Ağzı
boşver kral çok insan var nirvana yaşıyor arkadaşımız.Sen sorunu sor gec baktın cevap veriyor boşver sen onu

Kolestrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert
boşver kral çok insan var nirvana yaşıyor arkadaşımız.Sen sorunu sor gec baktın cevap veriyor boşver sen onu
Doğru söylüyorsun Reis , Aşağılamaya çalışıyor kendince ben sinirlendim biraz haklısın

louis bloom

80+ Silver
olum ne alaka lan KQMSOQMSKQM

• Hahaha
Reaksiyonlar: f0ze
En İyi Cevap
3
Top Bottom