Neler Yeni

Burun estetiği Ortalama ne kadar Tutuyor.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
  • Hahaha
Reaksiyonlar: f0ze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Hasan Can Doğru
Min 10 k felan artık merdiven altı yerler dostum haberin olsun. Ben 12. ayda 14 k ya oldum ozaman bana 25 k fiyat veren yerler vardı. Şuan ortalama bir doktor ağzını 16 binden açıyor zorluk derecesine göre fiyat verir. 14 k ya yaptırdığım burna suan 20 k diyor mesela. Maalesef her geçen gün buda pahalılaşıyor.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
olum ne alaka lan KQMSOQMSKQM
Lan ne ne alaka arkadaşı burnunu yaptırmak isterse bu adamın nerden aklına gelsin de foruma böyle bir soru yazsın öteden gelen bir alışkanlık bu kuzenim yazmış misali her şeyi başkasına üzerinden soru soran adamlar bunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

boşver kral çok insan var nirvana yaşıyor arkadaşımız.Sen sorunu sor gec baktın cevap veriyor boşver sen onu
Bidi bidi yapma

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Acilen doktora gitmen lazım.
Lan ne ne alaka arkadaşı burnunu yaptırmak isterse bu adamın nerden aklına gelsin de foruma böyle bir soru yazsın öteden gelen bir alışkanlık bu kuzenim yazmış misali her şeyi başkasına üzerinden soru soran adamlar bunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bidi bidi yapma

.......

80+ Bronze
Devlet hastanesinde de estetik yapıyorlar.Tanıdığım biri çok ucuz fiyata yaptırmıştı.Yanılmıyorsam 6-7 arası ödemişti.Soruştur istiyorsan.Fakat diş teli taktırmak gibi çok uzun sıra var mı bilmiyorum.Mesela tel taktırınca 6-7 ay bile sıra bekliyebiliyorsun, onun gibi olabilir.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Günde 10 tane arkadaşım şunu almak istiyor arkadaşım şunu yapmak istiyor şu bu mesajları görüyorum bu arkadaşlarınizin düşünme yeteneği teknolojiden haberi yokmu arkadaşım

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Günde 10 tane arkadaşım şunu almak istiyor arkadaşım şunu yapmak istiyor şu bu mesajları görüyorum bu arkadaşlarınizin düşünme yeteneği teknolojiden haberi yokmu arkadaşım
Bu seni alakadar eder mi ? İster arkadası için konuyu açar ister kendisi için. SANANE KARDEŞİM SANANE

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Doktoruna göre 10.000 TL'den 100.000 TL'ye kadar fiyat değişiyor

Kolestrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert
Hocam sorması ayıp gerçekten merak ettim burnunuz kemerli mi
Kanka benim burnum kemersiz , ne kalkık ne inik dümdüz bir burun , estetiklik bir durumu yok Allah'a şükür , Benim kuzenim ve arkadaşım 3 kişilik arkadaş grubuyuz o ikisi yaptırmak istiyor ama kesin değil tabi aramızda muhabbetini döndürdük bende foruma sorayım dedim , birde tekrardan altını çiziyorum Hadi benim burnum Gargamel burnu olsun bunda utanacağım bir şey yok rahatlıkla söylerim kaldı ki hem beni tanımıyorsunuz hiç görmediniz adımı bile bilmiyorsunuz Söylesem bile nerem eksilecek sanki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,784
Üyeler
154,283
Son üye
xsuperime
Top Bottom