Neler Yeni

Çalışmış olduğum iş yerinde Suriyelileri var

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Murat Efe
Merhaba arkadaşlar yarın işe gidicem ve iş yerindeki işci suriyeli yani oranı yetkilisi şimdi bi çok olay var sizce bu iş yerinden kısa sürede ayrılmalımıyım işi seviyorum yani 3 kişiyiz diğer kişi tanıdık ama onada pek güvenmiyorum

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
947
İsim
Mehmet
Merhaba arkadaşlar yarın işe gidicem ve iş yerindeki işci suriyeli yani oranı yetkilisi şimdi bi çok olay var sizce bu iş yerinden kısa sürede ayrılmalımıyım işi seviyorum yani 3 kişiyiz diğer kişi tanıdık ama onada pek güvenmiyorum
O suriyeli Adam gerçekten ekmeğinde ise bı sorun olmaz sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Murat Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O suriyeli Adam gerçekten ekmeğinde ise bı sorun olmaz sanırım
Evet yani 4 yıldır felan çalışıyormuş türkiye kimlik kartı varmış ama işte biraz sapık gibi mesela dışarıya araba ile çıktımızda dışarda kadın gördü zaman çok sapıkça kelimeler söylüyor söyledi kelimeleri yazardım da sorun olur diye burda yazmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

adam bide 3 kişi ile edilmiş 7 çocuklu suriye de 2 karısı Türkiye de 1 tane karısı varmış hepsinden de çocuk yapmış kendisi söyledi bunu ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez

grasdiyas

80+ Silver
Evet yani 4 yıldır felan çalışıyormuş türkiye kimlik kartı varmış ama işte biraz sapık gibi mesela dışarıya araba ile çıktımızda dışarda kadın gördü zaman çok sapıkça kelimeler söylüyor söyledi kelimeleri yazardım da sorun olur diye burda yazmadım

adam bide 3 kişi ile edilmiş 7 çocuklu suriye de 2 karısı Türkiye de 1 tane karısı varmış hepsinden de çocuk yapmış kendisi söyledi bunu ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez
iş neki iş yerini ve ortamını seviyorsan hafif bişeyse dur onun dışında çık bence adam size sapıkca bişey felan söylerse terslersiniz çekinir bidaha yapmaya heralde okadarda yüzsüz değildir

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Murat Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iş neki iş yerini ve ortamını seviyorsan hafif bişeyse dur onun dışında çık bence adam size sapıkca bişey felan söylerse terslersiniz çekinir bidaha yapmaya heralde okadarda yüzsüz değildir
Mobilya işte salon kapısı oda kapısı tv ünitesi felan yapılan bir is geçici olarak çalışcam

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,057
İsim
Mehmet Aslan
sen işini yap hocam. İllegal bir durum yoksa neden çıkasın.

grasdiyas

80+ Silver
Ayrıl bunların hepsi aynı yarın bir bakmışsın sana tecavüz etmeye çalışıyor

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
Olumsuz bir tutumu yoksa neden ayrılıyorsun

Ayrıl bunların hepsi aynı yarın bir bakmışsın sana tecavüz etmeye çalışıyor
Bu zihniyet 10 yıl sonra çalışacak yer bulamayacak

FurkanIIy

80+ Bronze
Hangi şehir?

Top Bottom