Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casio Reloj Collection MTP-1302PD-2A2VEF Acero

Şu sıralar çok popüler olan saatlerden. casio yetkili satıcısında 2.999'a satışa çıktı ve 2-3 gün içinde stok tükendi. Amazon germany satıcılı, alanlar çok memnun tavsiye ederim. 700 liralık indirim mevcut.(yurt dışı satış fiyatı 76 dolar.)
SON 5 STOK
Mesaj otomatik birleştirildi:

camı mineral, bilekilik çelik değil bunu bilerek alınmasında fayda var.

Şu sıralar çok popüler olan saatlerden. casio yetkili satıcısında 2.999'a satışa çıktı ve 2-3 gün içinde stok tükendi. Amazon germany satıcılı, alanlar çok memnun tavsiye ederim. 700 liralık indirim mevcut.(yurt dışı satış fiyatı 76 dolar.)
SON 5 STOK

camı mineral, bilekilik çelik değil bunu bilerek alınmasında fayda var.
şimdi baktım yurt dışı casio mağazalarında bile stok yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Aşko Kuşko
Bi tane kaptım. Şimdi iptal etsem mi diye düşünme vaktidir.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
1715715202775.png

Rolex oyster benzeri tiffany renginde bi saat üretmişler.Özellikle renk çok hoş ancak ben tasarımı pek başarılı bulmadım özellikle bezel kısmı bana çok çirkin geldi.Mekanizma ve donanım olarak fazla bir şey beklememek lazım.Giriş seviyesi bir saat.Tamamen şık dursun diye takılabilinir.Ben şahsen almadım çok hoşuma gitmedi ancak tasarımı sevenler değerlendirebilir güzel fiyat.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle
Rolex oyster benzeri tiffany renginde bi saat üretmişler.Özellikle renk çok hoş ancak ben tasarımı pek başarılı bulmadım özellikle bezel kısmı bana çok çirkin geldi.Mekanizma ve donanım olarak fazla bir şey beklememek lazım.Giriş seviyesi bir saat.Tamamen şık dursun diye takılabilinir.Ben şahsen almadım çok hoşuma gitmedi ancak tasarımı sevenler değerlendirebilir güzel fiyat.
ben çakma rolex kordonu aldım onunla kullanıyorum, saat gerçekten müthiş duruyor.

ben çakma rolex kordonu aldım onunla kullanıyorum, saat gerçekten müthiş duruyor.
baştaki kordonun benzeri

Knispel

80+ Bronze
Casionun en dandik saatinden en kalitelisine kadar kullandım gerçekten mekanizma olarak çok iyiler. Verilen para çok değil ama verdikleri kalite süper. Saatin tasarımı benim pek hoşuma gitmedi fakat koleksiyon için alınabilir veya özel günlerde uygun bir kıyafetle takılabilir diye düşünüyorum.

serwintes

80+ Gold
Casionun en dandik saatinden en kalitelisine kadar kullandım gerçekten mekanizma olarak çok iyiler. Verilen para çok değil ama verdikleri kalite süper. Saatin tasarımı benim pek hoşuma gitmedi fakat koleksiyon için alınabilir veya özel günlerde uygun bir kıyafetle takılabilir diye düşünüyorum.
ben takmaya başladım xelik modeli çok memnunum hoş duruyor kolda

Gehinnom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Semih Erkılıç
İki gündür aynı renk olan fakat tasarımda olan saatini kullanıyorum. Konusu açılan tasarımı ben de beğenmediğim için şu an kullanmakta olduğum saati tercih etmiştim. Fiyat olarakta konudaki saatten biraz daha ucuz.
20240514_112118.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Barış
çok iyiymiş kaçırdık

İki gündür aynı renk olan fakat tasarımda olan saatini kullanıyorum. Konusu açılan tasarımı ben de beğenmediğim için şu an kullanmakta olduğum saati tercih etmiştim. Fiyat olarakta konudaki saatten biraz daha ucuz.
Alıntıyı görüntüle
link atar mısınız

Gehinnom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Semih Erkılıç
Ersa Saat üzerinden alırsanız 1900 TL civarına geliyor hocam.

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin
Saniyesi kadrandaki çizgilere paralel ilerlemiyor. Tahtakale malı saatler gibi hiç gözüm tutmadı.

Top Bottom