Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

seyt22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Seyid savaşçı
benim laptop birkaç kere durduk yere yeniden başlattı,bir kere de yeniden başlattıktan sonra tekrar yeniden başlattı.windowsu kurarken de 3 defa yeniden başlattı.daha önce kullandığım cihazlarda böyle olmamıştı.sizde oldu mu?
Hayır hiç yapmadı. Ya bu cihazlar şans işi ben de ölü piksel olanına çok denk geldim mesela. Kaç kere garantiye gidip yine de ölü pikselle gelen flan. Beni de açılmama sorunu buldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
demir
Hayır hiç yapmadı. Ya bu cihazlar şans işi ben de ölü piksel olanına çok denk geldim mesela. Kaç kere garantiye gidip yine de ölü pikselle gelen flan. Beni de açılmama sorunu buldu
şuan bendekinde de 1 tane ölü piksel var onu sorun etmedim fakat durduk yere boot etmesinin sebebi ne merak ediyorum.

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
demir
@demirdemirci @seyt22 sizdeki cihazlarda gen4 p3 plus ssd olan model mi
1716062759139.png

aynı.

ConquerorXIV

80+ Gold
cihazın kendisi öyle.nereden tutsan elinden kalır.

güzel bir inceleme yazacağım, bir kaç oyun yüklemesini bekliyorum.
sizde ki cihazlar sorunlu bende ki cihaz taş gibi yani ben yıllarca önermeyip nefret ettiğim 1. sırada olan excalibur 2. monster ama bu paraya alınır diyorum alınmasa ben almazdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
demir
sizde ki cihazlar sorunlu bende ki cihaz taş gibi yani ben yıllarca önermeyip nefret ettiğim 1. sırada olan excalibur 2. monster ama bu paraya alınır diyorum alınmasa ben almazdım
zaten sırf uygun diye alınır.o kadar kötü değil fakat aktif masaüstü kullandığım için pek alışık değilim.

ConquerorXIV

80+ Gold
zaten sırf uygun diye alınır.o kadar kötü değil fakat aktif masaüstü kullandığım için pek alışık değilim.
yalnız şaka maka normal değil o sıcaklık laptopu aç bi bak veya değişim iste

JrFuKi.

80+ Bronze
Fan sesini geçtim hadi. Abi şu laptop paneli yani ekranıni beğenen varmı? Renk görebiliyor musunuz? Bembeyaz soluk renksiz cansız bir ekranı var. Oyun oynarken bu ekran size nasıl zevk verebiliyor?
dostum sen daha ürün gelmeden iade etme niyetine giren kişi değilmisin, daha sonra iade etmedin mi ? bir sal milleti artık . Tamam sana göre casper berbat bu cihaz kötü olağan üstü kötü alma işte sal da milleti 10 mesajının hepsi ürünü kötülemek sen beğenmedin diye herkes mi beğenemeyecek yok işte bu fiyata daha iyisi yok şuan. son 4 senedir satılan bu fiyattı cihazlardan farksız bir ekranı yok gayet normal yani. 500 nit parlaklık istiyorsan 80 bin TL ye var güzel cihazlar.

JrFuKi.

80+ Bronze
cihazın kendisi öyle.nereden tutsan elinden kalır.

güzel bir inceleme yazacağım, bir kaç oyun yüklemesini bekliyorum.
SSD 'miz aynı fakat benimki sizin gibi durumda değil. Harici ölü piksel ghost testlerinden başarıyla geçti. Kasa kalitesi çok iyi çıktı.Normalde excalibur , monster markalarını sevmem ama bu sefer şaşırttı. Size gelen cihazda bir sorun olabilir mi ? Kutu açarken siyah etkiketlerin durumu nasıldı ?
edit: 2. görseli yeni gördüm gayet sağlıklı ssd niz marka olarakda kaliteli bir marka sadece gen 2 gen 4 olayını bilmiyorum.

Top Bottom