Neler Yeni

Cc yapan arkadaşımı ihbar etmessem ben ceza yermiyim?

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hakkında soruşturma başlattım. İp adresinle evini tespit edicekler. Demek milleti dolandırıyorsunuz ha?
arkadaşım malum çocuk şeyinin gifini atmıştı bende onu kopyalayıp atmıştım. Gif onun değil rasgele bi rus grubunun
Çocuk şeyini atıpta adamları kandıranları nasıl tıktılar içeri gördün mü?

Şimdi İ-ban atıcam o paraları direk attığım hesaba yollayın.
Sonra soruşturma görevlisine durumu izah ederim yanlış yaptılar diye

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
ihbar et bence o tarz insansı varlıklara arkadaş denmez yeri geldi seni satar sülalesini satar milletin emeğini 2 dakikada somurmaktan zevk alıyorlar sanırım kendilerine yapılsa çok güzel olur aslında ya da tık direkt ceza evine ya da sarı kart çıkart herkese duyur tek olayda o işlediği suçu'da göz önünde bulunduruyorlar ona göre ceza alıyor.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Berat fatih
Benim ortaokulda tanıştığım bir grup arkadaşımla 2 yıl önce whatsapp grubu kurduk. Bu grupta en abuk subuk en saçma ne tür konular varsa konuşuyoruz. Bazı konuştuğumuz şeylerinde suç olduğunu biliyorum ancak bir kaç ay önce bir arkadaşım CC yaptığını belirti. Bu aylar içerisinde yaklaşık 20000 Türk Lirası çaldı. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadığım için endişeliyim. Şimdi onu ihbar etsem grubu incelemeye alırlarmı? benim yada o malum kişi hariç diğerlerine bişey olur mu?
arkadaşını satan sokakta donsuz gezsin. evet olur kendini de yakarsın bırak kendi kendine yakalansın

• Beğen
Reaksiyonlar: agno

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Toprak
Hakkında soruşturma başlattım. İp adresinle evini tespit edicekler. Demek milleti dolandırıyorsunuz ha?

Çocuk şeyini atıpta adamları kandıranları nasıl tıktılar içeri gördün mü?

Şimdi İ-ban atıcam o paraları direk attığım hesaba yollayın.
Sonra soruşturma görevlisine durumu izah ederim yanlış yaptılar diye
Akşam akşam hiç güleceğim yoktu :D dolandırıcının dolandırıcısi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşını satan sokakta donsuz gezsin. evet olur kendini de yakarsın bırak kendi kendine yakalansın
Bende bu olayı anlamıyorum. Adam suç işlesin, sen buna şahit ol, sonra sende suça gir yok ya? Ben bu kişiyede arkadaş demem kusruma bakmayın. Suç işleyen ile arkadaş olmam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barbaros ARSLAN
Arkadaşımı yaptığının bir suç olduğunu belirtip engelledim. Varolan bütün gruplardan çıktım. Zaten ana bacı sövüyor bana. Ben o samimiyeti yakalıyamadım. Böyle bir kişi benimle arkadaş olucaksa lütfen olmayı bile denemesin ayrıca yaptığı çoğu alışverişin iade edildiğini söyleyen bir arkadaşım oldu.

Arkadaşımı yaptığının bir suç olduğunu belirtip engelledim. Varolan bütün gruplardan çıktım. Zaten ana bacı sövüyor bana. Ben o samimiyeti yakalıyamadım. Böyle bir kişi benimle arkadaş olucaksa lütfen olmayı bile denemesin ayrıca yaptığı çoğu alışverişin iade edildiğini söyleyen bir arkadaşım oldu.
en azından kendi adımı temize çıkariyim dedim. Baya bir şey hakkında endişe duyuyorum gerekli olsun yada olmasın.

ayrıca tam anlmadım ihbar etmelimiyim yoksa etmemelimiyim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barbaros ARSLAN
önemli olan beni soruşturmaya alırlar mı? aldıktan sonra nolur? sicile bişey işlermi?

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ibrahim ahıskalı
önemli olan beni soruşturmaya alırlar mı? aldıktan sonra nolur? sicile bişey işlermi?
paraları o yiyor sen niye ceza alasın çok çok ifade verirsin cc den ceza almazsın ama diğerinden seni şikayet ederse ve kanıtlanabilirse ondan belki dava açılabilirde yaşın küçükse bir şey olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barbaros ARSLAN
paraları o yiyor sen niye ceza alasın çok çok ifade verirsin
Güvendiğim birisine sordum ve birkaç tane aldığı fotoğrafı bize atmıştı kanıt olarak onu gösteririm dedim ancak bunlar yetersiz dedi . Hem onun yaptığına dair net bişey yok başkasının yaptığını atmış olabilir. Arkadaşına söyle yapmıyorsa bile yapmış gibi göstermesin dedi. Ben de ihbar ediyim mi etmiyim mi diye sordum. O da etme dedi

paraları o yiyor sen niye ceza alasın çok çok ifade verirsin cc den ceza almazsın ama diğerinden seni şikayet ederse ve kanıtlanabilirse ondan belki dava açılabilirde yaşın küçükse bir şey olmaz
şahısın yaşı 18 den küçük

Son düzenleme:

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ibrahim ahıskalı
Güvendiğim birisine sordum ve birkaç tane aldığı fotoğrafı bize atmıştı kanıt olarak onu gösteririm dedim ancak bunlar yetersiz dedi . Hem onun yaptığına dair net bişey yok başkasının yaptığını atmış olabilir. Arkadaşına söyle yapmıyorsa bile yapmış gibi göstermesin dedi. Ben de ihbar ediyim mi etmiyim mi diye sordum. O da etme dedi

şahısın yaşı 18 den küçük
bas ihbarı geç bunlaramı çalışıyor insanlar buldugunuza basın ihbarı bilgisayarı inceleniyor suçlu çıkınca pc sini falan alıyorlar diye biliyorum

Top Bottom