Neler Yeni

Chrome'da Film/Dizi İzlerken Açılan Reklam siteleri Nasıl Engellenir ?

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Bir dizi izlerken tıkladığımızda ya da her başlangıçta yeni sekmede açılan virüs ve reklam dolu siteleri nasıl engelleyebilirim?

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
Bir dizi izlerken tıkladığımızda ya da her başlangıçta yeni sekmede açılan virüs ve reklam dolu siteleri nasıl engelleyebilirim?
adblock plus kullanıyorum ama onalrı engelliyor mu bilmiyorum hiç o sitelere girmedim

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
addblocker engelliyor uğraşamam diyorsanız opera veya brave tarayıcı indirin onların otomatik addblcoker özelliği var

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Reklam engelleyici ile ben adblockplus kullanıyorum

wass

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Kayra
İlgilendiği Kategoriler
HipHop
Twitter
wass015
Discord
wass#0315
AdBlock engelliyor, fakat bence Opera GX kullanın. Hem tarayıcı olarak daha performanslı, hem kendi adsblock'u var.

Son düzenleme:

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
addblocker engelliyor uğraşamam diyorsanız opera veya brave tarayıcı indirin onların otomatik addblcoker özelliği var
kendi sitesinden mi indireceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

AdBlock engelliyor, fakat bence Opera GX kullanın. Hem daha performanslı, hem kendi adsblock'u var.
bu da mantıklı aslında.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
kendi sitesinden mi indireceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu da mantıklı aslında.
addblocker googleye ekleyeceğin bir eklenti ama bence opera veya brave indirin ben brave kullanıyorum her reklam engelledikçe 0.01BAT veriyor

kyoi

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Opera GX'in kendi reklam engelleyicisi hiçbir şey engellemiyor. Tavsiyem uBlock Origin kullanmanız. Hem açık kaynak hemde düşük kaynak tüketimine sahip. Ayrıca içinde çok fazla filtre ayarı var. Eğer içinde kendiliğinden reklam engelleyici olan bir tarayıcı kullanıyorsanız kapatmayı unutmayın, yoksa çakışacaklardır.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
Opera GX'in kendi reklam engelleyicisi hiçbir şey engellemiyor. Tavsiyem uBlock Origin kullanmanız. Hem açık kaynak hemde düşük kaynak tüketimine sahip. Ayrıca içinde çok fazla filtre ayarı var.
opera kullanmıyorum o yüzden bir şey diyemeyeceğim ama brave'ninki her şeyi engelliyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: kyoi

kyoi

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
opera kullanmıyorum o yüzden bir şey diyemeyeceğim ama brave'ninki her şeyi engelliyor.
Brave filtre olarak uBlock Origin'in filtrelerini kullanıyor. O yüzden daha fazla engelleme potansiyeline sahip. Fakat Opera ve Opera GX'in reklam engelleyicisi ciddi anlamda hiçbir işe yaramıyor.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Turuncu Keskin
Brave filtre olarak uBlock Origin'in filtrelerini kullanıyor. O yüzden daha fazla engelleme potansiyeline sahip. Fakat Opera ve Opera GX'in reklam engelleyicisi ciddi anlamda hiçbir işe yaramıyor.
uBlock Origin gerçekten iyi

• Beğen
Reaksiyonlar: kyoi

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Opera GX'in kendi reklam engelleyicisi hiçbir şey engellemiyor. Tavsiyem uBlock Origin kullanmanız. Hem açık kaynak hemde düşük kaynak tüketimine sahip. Ayrıca içinde çok fazla filtre ayarı var. Eğer içinde kendiliğinden reklam engelleyici olan bir tarayıcı kullanıyorsanız kapatmayı unutmayın, yoksa çakışacaklardır.
addblocker googleye ekleyeceğin bir eklenti ama bence opera veya brave indirin ben brave kullanıyorum her reklam engelledikçe 0.01BAT veriyor
Hocam opera yükledim reklam engellemesini açtım fakat türkanime'ye giriyorum basıyorum beni yine Bett sitelerine atıyor. Ne yapmam lazım?

Top Bottom