Neler Yeni

Cimer'e Şikayet Ettiğim Kişiyle Davalık Olur Muyum ?

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Unlost Tv Discord Sunucusunda ( https://discord.gg/unlost ) Saat 00:27 Sırasında Oyun Oynamak İçin Sunucuda Oyun Oynamak İçin Rasgele Bir Ses Odasına Girdim Ve Ses Odasındaki Bir Arkadaş Bana SS Yaptığını ( Çalıntı Kredi Kartı Dolandırıcılığı Vb İşler ) Ayrıca Bir Fake Site Yapıp Dolandırıcılık Yaptığını Anlattı Kendisi Banada Örnek Olarak Aynen Şunu Dedi 'Mesela EGO Kart Sayfasına Sen Para Yükleyeceksin Ya Ben Onun Benzerini Yapıyorum Sen Oraya Para Yükledim Sanıyorsun Ama Aslında Ben Parayı Alıyorum' Dedi Fakat Şahsın Sesini Veya Ekran Kaydını Alamadım Şahsın Kendisine Ait İnstagram - Steam - Twitch - Discord Profilleri Aşağıdaki Fotoraflarda Yer Almaktadır Ben Ekstra Olarak Aşağıya Linkler Bırakacağım

İnstagram : Bilerek Göstermiyorum Forumda İfşa Olmasın Diye

Discord Hesabı : Bilerek Göstermiyorum Forumda İfşa Olmasın Diye

Twitch Adresi : Bilerek Göstermiyorum Forumda İfşa Olmasın Diye

Steam Profili : Bilerek Göstermiyorum Forumda İfşa Olmasın Diye

Not : Steam Profilinde Bir Fotoraf Var Ama Kendisi Mi Bilmiyorum Kendisi İse İşinize Yaricaktır

Bu Arada Tüm Kişisel Bilgilerimin Gizli Kalmasını İstiyorum

Ayrıca Arkadaşın Tüm Sosyal Medya Fotolarını Attım Kanıt Olarak​

bundan bişey çıkacağını mı sanıyorsun :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
He Yani Benlik Bir Soruşturma Olmaz Dimi Lise Okuyorum Bilerek Şikayet Ettim Ama Uğraşmak İstemiyorum Tamamdır Beni Aramicaksa Cimer Vb Yada Mahkemelik Olmicaksam Sorun Yok Eyw
Olmazsın. Senlik bir şey yok. Dolandırıcılık yapan çocuğa da bir şey olmaz. Savcılık kanalı ile yapılması gerekiyor bu şikayetin

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
He Yani Benlik Bir Soruşturma Olmaz Dimi Lise Okuyorum Bilerek Şikayet Ettim Ama Uğraşmak İstemiyorum Tamamdır Beni Aramicaksa Cimer Vb Yada Mahkemelik Olmicaksam Sorun Yok Eyw
hayır bu tarz dolandırıcılıklarda kamu davasıda açılıyor yani savcılık direk çöküyor bunlara. he bulunurlar mı bilemem ama bu tarz dolandırıcılık faaliyetlerine göz yummayın peşinden kovalayınki yarın öbürgün sizin cebiniz yanmasın.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
bilmem belki olabilir diye ettim zaten benlik sorun olmasında
senin aksine birçok kişi bunu somut delillerle de denedi kanka
çoğundan bişey çıkmadı, sen böyle küçük şeylerle uğraşma bence

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ahmet
bu arada sen mod musun unlost dc de
Mesaj otomatik birleştirildi:
3 yıl kadar yaptım zamanında evlenince bıraktım tamamen kardeşim.Yaklaşık 4/5 yıldır tek tabanca takılıyorum.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
3 yıl kadar yaptım zamanında evlenince bıraktım tamamen kardeşim.Yaklaşık 4/5 yıldır tek tabanca takılıyorum.
Anladım O Zaman Sana Verebilirim Sen Beni İfşa Etmezsen Kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin aksine birçok kişi bunu somut delillerle de denedi kanka
çoğundan bişey çıkmadı, sen böyle küçük şeylerle uğraşma bence
Tamamdır Eyw

hayır bu tarz dolandırıcılıklarda kamu davasıda açılıyor yani savcılık direk çöküyor bunlara. he bulunurlar mı bilemem ama bu tarz dolandırıcılık faaliyetlerine göz yummayın peşinden kovalayınki yarın öbürgün sizin cebiniz yanmasın.
Cimerden yapılan şikayetle açılmaz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Unlost Tv Discord Sunucusunda ( https://discord.gg/unlost ) Saat 00:27 Sırasında Oyun Oynamak İçin Sunucuda Oyun Oynamak İçin Rasgele Bir Ses Odasına Girdim Ve Ses Odasındaki Bir Arkadaş Bana SS Yaptığını ( Çalıntı Kredi Kartı Dolandırıcılığı Vb İşler ) Ayrıca Bir Fake Site Yapıp Dolandırıcılık Yaptığını Anlattı Kendisi Banada Örnek Olarak Aynen Şunu Dedi 'Mesela EGO Kart Sayfasına Sen Para Yükleyeceksin Ya Ben Onun Benzerini Yapıyorum Sen Oraya Para Yükledim Sanıyorsun Ama Aslında Ben Parayı Alıyorum' Dedi Fakat Şahsın Sesini Veya Ekran Kaydını Alamadım Şahsın Kendisine Ait İnstagram - Steam - Twitch - Discord Profilleri Aşağıdaki Fotoraflarda Yer Almaktadır Ben Ekstra Olarak Aşağıya Linkler Bırakacağım

İnstagram : Bilerek Göstermiyorum Forumda İfşa Olmasın Diye

Discord Hesabı : Bilerek Göstermiyorum Forumda İfşa Olmasın Diye

Twitch Adresi : Bilerek Göstermiyorum Forumda İfşa Olmasın Diye

Steam Profili : Bilerek Göstermiyorum Forumda İfşa Olmasın Diye

Not : Steam Profilinde Bir Fotoraf Var Ama Kendisi Mi Bilmiyorum Kendisi İse İşinize Yaricaktır

Bu Arada Tüm Kişisel Bilgilerimin Gizli Kalmasını İstiyorum

Ayrıca Arkadaşın Tüm Sosyal Medya Fotolarını Attım Kanıt Olarak​

cc ye ss yazmışsın kanka :(

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
Top Bottom