Neler Yeni

🔥İndirim Claw's Nexus X1 Wide RGB Örgü Kablolu Mouse 309 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Korhan
Öncelikle 2022de 400tl olan şeyin şu anda 2500tl olması diye bisey mümkün degil
Ek olarak rival 110 yerine şu anda alınabilmek Mouse rival3 onun da fiyatı 750 civarında dolaşıyor
Sen ekonomiden çok iyi anlıyorsun sanırım, tebrik ederim. Şu an 2-3 bin olan teknolojik ürünler 2022 de kaç paraydı bi aç bak istersen. Sadece üfe tüfe oranında artsa 1.450 olur ki daha fazla olduğuna emin olabilirsin. Bahsettiğimiz ürünü ben kasımda 279 a aldım. F/P olarak çok başarılı olduğu için cevap verdim. Diğer arkadaşa da cevap vermiş olayım , ürün zaten fiyatına göre giriş seviye bir mouse a göre fazlaca kaliteli , o nedenle eline almasanda kaliteli eline alsanda kaliteli. Eline alıp almamak sana kalmış. Yanlış bilgi verdiğin için ve ben Kasım ayında 279 a bu özellikli farklı model bir mouse aldığım için görünce cevap vermek istedim. Yorumun direkt kötüleyici ve yanlış , konuya hakim olmadığını düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz
Kardeş senin kafan hep mi böyle sonradan mı oldu ? Anlattığın ürünün bugün ki karşılığı 3 bin TL ve bu mouse 2 aydır kullanıyorum bence süper. 1.5 saat boyunca razer viper ile aralıksız oyun oynadım ve elim sıcakken Claws nova ya geçtim net farkı anlamak için. Net söylüyorum fark hissetmedim. Platik kalitesi de benze fiyatına göre gayet iyi. Denemediğin , eline almadığın ürün hakkında böyle konuşman çok saçma çünkü ürün gerçek anlamda kaliteli ve fiyatlarının kısa sürede çok yukarı çıkacağını düşünüyorum.
Adamın tezine karşı bir tezin varsa adam gibi nedenlerinle belirtirsin. Tartışma böyle olur. Sen direk adama hakaretle söze giriyorsun. Eminim lafı koyduğunu düşünüyorsundur. Senin gibi adap dışı konuşanlar yüzünden kirleniyor forumlar. Buna ek olarak mouse da elektronik çöp. Bunu alacağına az daha üstüne koyup alabileceğin bir sürü kablolu mouse var.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Adamın tezine karşı bir tezin varsa adam gibi nedenlerinle belirtirsin. Tartışma böyle olur. Sen direk adama hakaretle söze giriyorsun. Eminim lafı koyduğunu düşünüyorsundur. Senin gibi adap dışı konuşanlar yüzünden kirleniyor forumlar. Buna ek olarak mouse da elektronik çöp. Bunu alacağına az daha üstüne koyup alabileceğin bir sürü kablolu mouse var.
Cevap vermeye tenezzül bile etmemeyi seçiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Kürşad Hasgül
en son 2022 de 400 TL civarındaydı , sonra çıkmadı. Şu an gelse min. 2500 olur. O dönem rampageler 50-60 TL idi
dayı ne içtin
Mesaj otomatik birleştirildi:

katılım 4 ocak 2024 yazıyor troll hesap olabilir çok takma hocam

setgame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem
Akşam akşam bu marka neyin nesi diye araştırırken bu konuya denk geldim. Hazir konusu açılmışken üye olup yazayım dedim. Ben bu crossfire modelini aldım 3 hafta kadar oluyor. Razer cobra kullanıcısıyım. Çok ağır bir oyuncu da değilim. Ürün bence 300 liralık fiyata göre başarılı. O fiyat bandında yazılım sunmaları hoş. Yukarıda sert yorumlarda gördüm. Uçuyor kaçıyor diyemem tabi. Ama marka belli daha yeni, 1500 tl model ile girseler zaten kimse tercih etmez. Bence bu fiyat bandında gayet yeterli ve alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Korhan
Sen öyle yap kardeşim , ben aldım memnunum ve kullanmadan sanki çok anlıyor gibi çamur atan insanları görünce cevap verdim. Senin üslubun benden iyi mi ? Bence değil. Kullanmadığın bir ürüne çamur atıyor musun ? Evet. Sen düzgün bir insan mısın ? Bence hayır. İyi akşamlar

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Alınacak bir mouse değil, sensör değerleri kağıt üstünde bile berbat ve demode. Dünyanın en kaliteli plastiğini kullansa ne olur? Bu devirde 20G ivmelenmeli mouse ancak 3-4 yaşındaki bebeyi tatmin eder. Biraz farkına varacak bir oyuncu için maalesef çok korkunç ve hazin bir son olur fareyi almak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet
Bende kısa bir zaman önce bu markanın crossfire modelinden aldım, daha önce lenovo legion precision modelini kullanıyordum. Bu mouse a geçiş yaptıktan sonra herhangi bir fark hissetmedim. 2003 ten beridir sürekli FPS oyunları oynarım. Rank kasan hard oyun oynayan biri olmasamda 3-4 yaşındaki bebede değilim. Bu zamana kadar sensörden dolayı herhangi bir mouseda sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. Beni bu markaya iten en önemli şeylerden biri yazılımın olmasıydı. Ek olarak bu fiyattaki bir ürünü 825 TL ye satılan bir ürün ile karşılaştırmak ne kadar doğru olabilir ? Aynı fiyat aralığındaki ürünlere de baktığımda bu ürünün bariz öne çıktığını görüyorum. Ürünü belli bir süre daha kullandıktan sonra güncel bilgi vereceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz
Sen öyle yap kardeşim , ben aldım memnunum ve kullanmadan sanki çok anlıyor gibi çamur atan insanları görünce cevap verdim. Senin üslubun benden iyi mi ? Bence değil. Kullanmadığın bir ürüne çamur atıyor musun ? Evet. Sen düzgün bir insan mısın ? Bence hayır. İyi akşamlar
Sen her zaman kullandığın ürünlerle ilgili mi yorum yapıyorsun? Ürünün değerleri ortada. Buna ek olarak karşılaştırma yaptığın mouse ile ilgili fikrin de yok. 3bin TL diyorsun rival mousea ki burada dalga konusu oldu bundan dolayı. İnsanların direk kişiliklerine saldıranın kim olduğu ortada. Kimin düzgün olup olmadığı da. Foruma katkın değil zararın var. Sırf kendin bir ürünü beğenip aldın diye ürünü beğenmeyenlerin direk kişiliklerine, zekalarına saldırıyorsun. Senin fikrinde olan iyi, olmayan kötü. Bu üslup da bir yerden tanıdık geliyor ama acaba nerden 🤔

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Bende kısa bir zaman önce bu markanın crossfire modelinden aldım, daha önce lenovo legion precision modelini kullanıyordum. Bu mouse a geçiş yaptıktan sonra herhangi bir fark hissetmedim. 2003 ten beridir sürekli FPS oyunları oynarım. Rank kasan hard oyun oynayan biri olmasamda 3-4 yaşındaki bebede değilim. Bu zamana kadar sensörden dolayı herhangi bir mouseda sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. Beni bu markaya iten en önemli şeylerden biri yazılımın olmasıydı. Ek olarak bu fiyattaki bir ürünü 825 TL ye satılan bir ürün ile karşılaştırmak ne kadar doğru olabilir ? Aynı fiyat aralığındaki ürünlere de baktığımda bu ürünün bariz öne çıktığını görüyorum. Ürünü belli bir süre daha kullandıktan sonra güncel bilgi vereceğim.
Sana 3 4 yaş bebesi demedim dostum estağfurullah yanlış anlamanı istemem. Demek istediğim, ivmelenme farkını anlayamayacak kişiler için bir benzetmeydi sadece. Yani ortalama bir oyuncu 20G ile 50G farkını anlayabilir. Seni rahatsız etmediyse sorun yok güle güle kullan. Ben şahsen önermediğimi belirtiyorum sadece.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,012
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Sana 3 4 yaş bebesi demedim dostum estağfurullah yanlış anlamanı istemem. Demek istediğim, ivmelenme farkını anlayamayacak kişiler için bir benzetmeydi sadece. Yani ortalama bir oyuncu 20G ile 50G farkını anlayabilir. Seni rahatsız etmediyse sorun yok güle güle kullan. Ben şahsen önermediğimi belirtiyorum sadece.
Şahsende üstüne biraz daha koyup ss prime alırdım arkadaşa aldırdım birkaç saat önce açtığım konuya yorum yazanlar sayesinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Korhan
Sen her zaman kullandığın ürünlerle ilgili mi yorum yapıyorsun? Ürünün değerleri ortada. Buna ek olarak karşılaştırma yaptığın mouse ile ilgili fikrin de yok. 3bin TL diyorsun rival mousea ki burada dalga konusu oldu bundan dolayı. İnsanların direk kişiliklerine saldıranın kim olduğu ortada. Kimin düzgün olup olmadığı da. Foruma katkın değil zararın var. Sırf kendin bir ürünü beğenip aldın diye ürünü beğenmeyenlerin direk kişiliklerine, zekalarına saldırıyorsun. Senin fikrinde olan iyi, olmayan kötü. Bu üslup da bir yerden tanıdık geliyor ama acaba nerden 🤔
Senin düşük seviyene inmemeyi seçiyor , kendini oyuncu sanmaya devam etmeni ama bir gün karşılaşırsak aslında ne olduğunu sana öğretmeyi tercih ediyorum. Hülagühülahüahğdğd

setgame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem
Alınacak bir mouse değil, sensör değerleri kağıt üstünde bile berbat ve demode. Dünyanın en kaliteli plastiğini kullansa ne olur? Bu devirde 20G ivmelenmeli mouse ancak 3-4 yaşındaki bebeyi tatmin eder. Biraz farkına varacak bir oyuncu için maalesef çok korkunç ve hazin bir son olur fareyi almak.
Biraz abartmışsın bence :)
300 liralık mouseyi alan adam beğenmese ne olacak? Sağına soluna, kutusuna zarar vermediği takdirde zaten iadesini yapar geçer. Bence çok korkunç ve hazin bir son parayı döküp beğenmediğin bir üründe yaşanabilir. Bu mouse fiyat/performans skalasında kimseyi hayal kırıklığına uğratacak kadar da beklenti içine sokmaz, bu fiyat bandında ki fareler arasında da kimseyi üzmez.

Maalesef günümüzde alım gücü azaldı. Herkes parayı basıp basilisk v3 alamıyor. Uygun bütçeli ekipmanla oynayan arkadaşlarımız var. Şükür benim için bu gibi şeylerin önemi yok. Ama yakın çevremde abi uygun fiyatlı klavye, mouse, kulaklık önerilerin nelerdir dediklerinde bir iki bir şey söylemek, yorum yapmak hoşuma gidiyor.

Ürününe bir katma değer katıp, uygun fiyattan kullanıcıya sunmaya çalışan firmaları takdir ediyorum. Bu üründe mesela yazılımı fena değil. Bence bir alıp denersen çok korkunç ve hazin bir sonun olmayacağını düşünüyorum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,851
Üyeler
156,529
Son üye
MühendisEmre
Top Bottom