Neler Yeni

Cloud 3 wireless vs cloud 2 wireless vs barracuda x

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Hocam sizce c3 wireless mı? barracuda x mi? Arada 1k fiyat farkı var.
Kullanmadığım için bir şey diyemem. Cloud 2 güzeldi ben 1200'e almıştım daha sonra bakmadım fiyatlara belki daha iyi başka modeller vardır bilmiyorum araştırmam lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

c3 wireless ve logitech g pro x arasında bir seçim yap derim baracuda x i direk unut

hocam ben kendi kulaklığımı götürüyorum artık internet kafeye gidiceksem oradaki hijyen bana fazla :D
Fiyatları çok yakınmış. Alacak olsam G Pro alırdım.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
mert
Kullanmadığım için bir şey diyemem. Cloud 2 güzeldi ben 1200'e almıştım daha sonra bakmadım fiyatlara belki daha iyi başka modeller vardır bilmiyorum araştırmam lazım.
cloud 2 nin 600 tl civarında olduğu zamanlar güzeldi...

bende g pro x alırdım ama hiç bir bilgim yok g pro hakkında mesala kronik sorunu var mı flan bilmiyorum araştırmak lazım

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun

kablosuzu 7 bin küsür hocam maalesef...

Shura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Can
hp ye vermeseler daha iyi olacağı doğru ama o fiyat bandında iyi kulaklık yok ve cloud 3 o kadarda dayanıksız değil ve ses kalitesi fps oyunları için gerçekten çok iyi ama müzik vs. için çok daha iyileri var yani sadece hp ye sattıldı diye hyperx markası öldü denilemez hala piyasaya çıkan ürünleri güzel ayrıca bana göre hp cloud 3 kingston cloud 2 ve hp cloud 3 > hp cloud 2
Hocam cloud 3 aldim ben dün geldi memnunum denilebilir ama ben fps oyunu oynamıyorum yani ses kasma gibi bir derdim ya da isteğim yok sadece hikayeli oyunlar oynayıp dizi film izliyorum müzik dinliyorum. Aynı fiyat bandında önerebileceğin bir kulaklık var mıdır?

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
mert
Hocam cloud 3 aldim ben dün geldi memnunum denilebilir ama ben fps oyunu oynamıyorum yani ses kasma gibi bir derdim ya da isteğim yok sadece hikayeli oyunlar oynayıp dizi film izliyorum müzik dinliyorum. Aynı fiyat bandında önerebileceğin bir kulaklık var mıdır?
black shark v2

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Kablosuz şartsa tabi ona diyebilecğim bir şey yok. G733 baktınız mı?
5000 TL'ye G735 de var güzel deniliyordu deneme şansım olmadı ama hoşuma giden merak ettiğim bir kulaklık.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
mert

Shura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Can

Can...

80+ Platinum
internet kafede sağlam olan bir şey varmı ki?

demek istediğim oraya giden insanlar o eşyaları yerden yere vuruyorlar kırılmaması için full metal flan olması lazım o durumda bile içinde ki malzeme parçalanıyor.
örnek verdim hocam arkdaşıdma yeni aldı normal kullanıcılarda da sürekli çatlıyor ztn eski c2 lerin ben kafelerde kırıldığını görmedim :D

Kullanımdan kullanıma değişir bence o ya. Bende de HP modeli var C2'nin. 1 senedir kullanıyorum bir sorunu çiziği bile yok. Arkadaşımda Kingston modeli var onun ses kalitesi biraz daha iyi geldi bana sadece. Normal kullanıcılar için devasa farklar olacağını sanmıyorum.
KİNGSTON üretimi olanı eline alsan farkı hissedersin hocam emin ol

kırmızışarapp

80+ Silver
B
@I'm GANDALF komik mi hıyar fanboyluk yapmaya gerek yok olanı söylüyorum internet kafelere git bakayım hp üretimi olan c2 lere plastik kısımları çatlak olmayan varmı yada sallayınca dandiklik hissiyatını dibine kadar yaşatmayan

elimde ztn Cloud 2 var 2 sene önce aldım taş gibi şimdi ki Hp ler 1 sene zor dayanıyor
Ben kullandım cloud 2 öyle bir şey yok :D. Abartılı cümleler. Şuanda core wireless kullanıyorum. HyperX'in kulaklık kalitesi iyi bence.

Can...

80+ Platinum
B
Ben kullandım cloud 2 öyle bir şey yok :D. Abartılı cümleler. Şuanda core wireless kullanıyorum. HyperX'in kulaklık kalitesi iyi bence.
başka yeriyle okuyan bir eleman daha markayı kötülemiyorum hp ye geçti kalite düştü diyıerum bende cloud 2 kullanıyorum ztn

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,028
Üyeler
145,093
Son üye
ofoguz
Top Bottom