Neler Yeni

🔥İndirim CLOUD CORE 7.1 SES KARTLI VERSİYON 1199TL

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,032
İsim
Oğuz
monesy 15 yaşında senin sevemiyeceğin kadar kız senin göremeyeceğin arabaları senin hayalini kuramayacağın parayı kazanıyor karşında olsam nereye kaçsam diye altına sıçman haricinde bi sorun teşkil etmem canım
Evet severim o çocuğu. Üstelik Cloud 2 kullanmadığını da biliyor muydun ?
Bakalım ne kullanıyormuş. Aaaa tesadüfe bak ulan Logitech G Pro X kullanıyormuş. Bu kulaklık JANEH adlı kullanıcının Cloud 2'den daha kötü dediği kulaklık değil mi. Demek ki Faceit dünya 1.si çocuk bunla ses kasıyormuş, tüh gördün mü neden Cloud 2 değil.

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
monesy 15 yaşında senin sevemiyeceğin kadar kız senin göremeyeceğin arabaları senin hayalini kuramayacağın parayı kazanıyor karşında olsam nereye kaçsam diye altına sıçman haricinde bi sorun teşkil etmem canım
Hayallerimizi yaşayıp burda cloud2 için krize giriyorsun, yallah köyüne. Terbiyeli konuş insanlarla.

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Furkan Enes Kaplan
Arkadaş lucifer'a bağladı aoısjfopasjfopjasfasf

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,032
İsim
Oğuz
Hayallerimizi yaşayıp burda cloud2 için krize giriyorsun, yallah köyüne. Terbiyeli konuş insanlarla.
Kendinden değil bir esporcu var ondan bahsetmiş. Bu arkadaş zaten o seviyeye erişemez bu kafayla.

JANEH

80+ Bronze
Kendinden değil bir esporcu var ondan bahsetmiş. Bu arkadaş zaten o seviyeye erişemez bu kafayla.
millet kendi parası ile cloud 2 kullanıyorken o kullanılmak zorunda bırakılıyor sponsor olduğu için ee can da bi zamanlar void elite kullanıyorda bence bi heycan almıştım ama cloud 2 ile kıyaslanamaz olduğunu kullandıktan sonra öğrendim yapacak bişey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne hayalini yaşıyorum bu 1 adamın bana ettiği lafları okumadın herhalde bu 2 o adama değilde sana kafa göz dalasım geldi yemin ediyorum

ProKey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Çam
Kulaklığım yoktu taksit ile gayet uyguna geliyor. Umarım memnun kalırım. Teşekkürler

JANEH

80+ Bronze
Kulaklığım yoktu taksit ile gayet uyguna geliyor. Umarım memnun kalırım. Teşekkürler
rica ederim hocam yurt dışı küçük orta kanalları incelerseniz herkesin hala c2 veya core alın dediğini duyarsınız bunların alfa serisi var onları tavsiye etmiyorum biraz için suyunu çıkarmışlar orda natural sesler tizleştirilmiş bas ağırlığı ortadan kalkmış sadece tiz odaklı ilerlemişler extra olarak ses kartınıda ona göre eq ayarı çekmişler oda iyice berbat ediyor

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Erdoğan Aktaş
Çoğu popülariteden ve reklamdan dolayı kullanıyor ona bakarsan her yayıncı da logitech ürünleri var şuan sence hepsi logitech i tercih ettiğinden dolayı mı bu?
Mouse konusun da da
DTS yazdığına bakmayın, başlığında ve ürün kodu (HX-HSCC-2-BK/WW) 7.1'in ürün kodu. Ben satın aldım içinden ses kartı çıkıyor yani DTS modeli değil bunu ürünün yorumlarını okuyarak anlamak da mümkün.
Ben ayni saticidan 2 ay once aldim dts gelmisti ses kartli ise bedava kral kulaklik

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh
Ben ayni saticidan 2 ay once aldim dts gelmisti ses kartli ise bedava kral kulaklik
Ratgele sanırım, bana ses kartlı 7.1 modelini gönderdiler, başkasına dts modelini göndermişler. Ürünün ismi 7.1 ürün kodu 7.1 satın alma seçeneklerinde yazan ise dts, saçma bi karışıklık var.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Berk Atmaca
cloud2'nin yıkılmaz kalesi kardeşimiz... ulan tak kullan işte

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Yusuf Bahadır
Ratgele sanırım, bana ses kartlı 7.1 modelini gönderdiler, başkasına dts modelini göndermişler. Ürünün ismi 7.1 ürün kodu 7.1 satın alma seçeneklerinde yazan ise dts, saçma bi karışıklık var.
bana core dts x modeli geldi. 7.1 yazmıyor. iade mi etmeliyim?

ProKey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Çam
Bana da aynı şekilde geldi ses kasma konusunda dts x ile gayet iyi bence

Top Bottom