Neler Yeni

🔥İndirim CLOUD CORE 7.1 SES KARTLI VERSİYON 1199TL

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
DTS yazdığına bakmayın, başlığında ve ürün kodu (HX-HSCC-2-BK/WW) 7.1'in ürün kodu. Ben satın aldım içinden ses kartı çıkıyor yani DTS modeli değil bunu ürünün yorumlarını okuyarak anlamak da mümkün.
Ben aldım DTS modeli geldi. Değişim talep ettim. Yani tamamen şans

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,130
İsim
Oğuz
Cloud 2 kullandım, evet iyi ama fazlasıyla abartılıyor. Çıktığı zamana göre iyi bir kulaklık olabilir ama günümüzde kat kat daha iyileri var.

JANEH

80+ Bronze
Cloud 2 kullandım, evet iyi ama fazlasıyla abartılıyor. Çıktığı zamana göre iyi bir kulaklık olabilir ama günümüzde kat kat daha iyileri var.
yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yada kulaksız olacaksın

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,130
İsim
Oğuz
yada kulaksız olacaksın
Evet kulaksızsan Cloud 2'ye ihtiyaç duyarsın.
CSGO gibi oyunlarda bazı sesleri almakta daha başarılı fakat müzik konusunda kötü, mikrofon kalitesi kötü.
Bendeki TUF H1 Wireless bile müzik ve mikrofon kalitesinde daha başarılı. Üstelik bu kulaklıkla bile çoğu sesi net şekilde alabiliyorum.

JANEH

80+ Bronze
CSGO gibi oyunlarda bazı sesleri almakta daha başarılı fakat müzik konusunda kötü, mikrofon kalitesi kötü.
Bendeki TUF H1 Wireless bile müzik ve mikrofon kalitesinde daha başarılı. Üstelik bu kulaklıkla bile çoğu sesi net şekilde alabiliyorum.
Sürücü Çapı40 mm
  • Frekans (Düşük)20 Hz
  • Frekans (Yüksek)20 kHz :ROFLMAO:

jomos donkoy vordo 40mm odo oyo sos kosor :ROFLMAO::ROFLMAO:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,130
İsim
Oğuz
Sürücü Çapı40 mm
  • Frekans (Düşük)20 Hz
  • Frekans (Yüksek)20 kHz
Kulaklıklar hakkında gram fikrin yok dostum.
G Pro X kullandım zamanında. Cloud 2 de kullandım.
G Pro X de yüksek frekansta 20 kHz fakat Cloud 2 onun getir götürünü bile yapamaz o derece.
Ayrıca sürücü çapı her zaman önemli değil. Bu mantığa göre 50mm sürücülü James Donkey, 40 mm kaliteli kulaklıktan daha iyi oluyor öyle mi denyo herif. İstersen cami hoparlörü gibi ses çıksın, düzgün ses vermedikten sonra neye yarayacak 50mm ?
Al lütfen dene her sesi duyamıyorsan doktor masrafını ben karşılarım söz.
Boş yere fanboyluk yapmayın. Zamanında 3k elo Faceit oynadım, her sesi de duydum. Sanki FPL oyuncusu bana da Cloud 2'miş babababa artist.

JANEH

80+ Bronze
G Pro X de yüksek frekansta 20 kHz fakat Cloud 2 onun getir götürünü bile yapamaz o derece.
Ayrıca sürücü çapı her zaman önemli değil. Bu mantığa göre 50mm sürücülü James Donkey, 40 mm kaliteli kulaklıktan daha iyi oluyor öyle mi denyo herif. İstersen cami hoparlörü gibi ses çıksın, düzgün ses vermedikten sonra neye yarayacak 50mm ?
Boş yere fanboyluk yapmayın. Zamanında 3k elo Faceit oynadım, her sesi de duydum. Sanki FPL oyuncusu bana da Cloud 2'miş babababa artist.
sen 3k elo yapacak kadar camış biriysen kulakların pas tutmuştur ve 1 espor takımınada girip para kazanamamıl seni 10 lvl de hiç görmedim ama faceit versene

ayrıca c2 dediğin kulaklıkla x pro yu kapıştırıp c2 daha kötü diyorsan gerçekten sen bi doktora görün

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Semih
Müzik performansını beğenmediysen bir de Dolby Access kullanarak test etmeni öneririm dostum.

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Yusuf Bahadır
Beyler ben aldım ses kartı falan çıkmıyor. Yorumları da okudum bir netlik yok. Çıkması mı gerekiyordu içinden ses kartı. Anakartım asus prime h610m a. Bu kulaklık ile iyi performans alabilir miyim?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,130
İsim
Oğuz
Müzik performansını beğenmediysen bir de Dolby Access kullanarak test etmeni öneririm dostum.
Mesele EQ yapmak değil. Diğer kulaklıklarda da yapabiliyorsun nasıl olsa. Abartılmış bir kulaklık bu kadar. Çoğu Twitch yayıncısı ve Youtuber bunu aldı zamanında ki hala bilgisizler almaya devam ediyorlar. Neyse ki Twitch camiasına baktığım kadarıyla biraz da olsa azalmış. Zamanına göre iyi olabilir ama şimdi için tonlarca iyi kulaklık var.
ayrıca c2 dediğin kulaklıkla x pro yu kapıştırıp c2 daha kötü diyorsan gerçekten sen bi doktora görün
Yav ne anlatıyorsun sen. Logitech X Pro mu kullandın sen hayatında ya sabır. Git en basitinden hangisi iyi diye Google'dan arat forumlarda dahi X Pro daha iyi olduğunu söylüyorlar zaten. Klasik sağdan soldan duyduğun gibi Cloud 2 ehehehehe mükemmel kulaklık CSGO'da çok iyi ses kasılıyor diyenlerden duyup burada Cloud 2 diye zırlıyorsun. Psikolojisi de var bu işin çünkü başka model bilmiyor insanlar.
1 espor takımınada girip para kazanamamıl seni 10 lvl de hiç görmedim ama faceit versene
Türkçe yazarsan cevap veririm.

JANEH

80+ Bronze
Mesele EQ yapmak değil. Diğer kulaklıklarda da yapabiliyorsun nasıl olsa. Abartılmış bir kulaklık bu kadar. Çoğu Twitch yayıncısı ve Youtuber bunu aldı zamanında ki hala bilgisizler almaya devam ediyorlar. Neyse ki Twitch camiasına baktığım kadarıyla biraz da olsa azalmış. Zamanına göre iyi olabilir ama şimdi için tonlarca iyi kulaklık var.

Yav ne anlatıyorsun sen. Logitech X Pro mu kullandın sen hayatında ya sabır. Git en basitinden hangisi iyi diye Google'dan arat forumlarda dahi X Pro daha iyi olduğunu söylüyorlar zaten. Klasik sağdan soldan duyduğun gibi Cloud 2 ehehehehe mükemmel kulaklık CSGO'da çok iyi ses kasılıyor diyenlerden duyup burada Cloud 2 diye zırlıyorsun. Psikolojisi de var bu işin çünkü başka model bilmiyor insanlar.

Türkçe yazarsan cevap veririm.
ASUS TUF Gaming H1 Wireless. aynen g pro x arkadaşlar benim passatım vardı gittim pejo aldım bu arada 1.5 tsi busines kasa harika bugatti gelse yanında gayış özelliğini kaybetmez.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,130
İsim
Oğuz
Uygunsuz davranış
ASUS TUF Gaming H1 Wireless. aynen g pro x arkadaşlar benim passatım vardı gittim pejo aldım bu arada 1.5 tsi busines kasa harika bugatti gelse yanında gayış özelliğini kaybetmez.
Yav çocuk maks 15 yaşındasın adam gibi cevap vereceksen ver.
Ben sana özellik sayıyorum sen gelmiş ne anlatıyorsun tam ağzının ortasına çakmalık veletsin. Ayrıca H1 Wireless daha iyi demedim ama duymadığım ses yok dedim, her türlü kasıyorum yani.
Silver elon ile duyacağın 2-3 fazladan ses olsa ne olacak ? Sana Tofaş hoparlörü taksak farketmeyecek zaten. Hem teknik bilgin olmadığı halde üstte 40mm ile 50mm karlaştırması yapıyorsun hem de en iyisi Cloud 2 yazıyorsun tam tokatlık çocuksun. Sende bu kulaklığın olduğunu da zannetmiyorum.

Ayrıca Bknz : :D:D:D:D:D
C2 DEN TEK FARKI SES KARTI VE YANINDA YEDEK PEDLERİNİN ÇIKMAMASI

V2X FALAN YANINDA ÇÖP.

JANEH

80+ Bronze
Yav çocuk maks 15 yaşındasın adam gibi cevap vereceksen ver.
Ben sana özellik sayıyorum sen gelmiş ne anlatıyorsun tam ağzının ortasına çakmalık veletsin. Ayrıca H1 Wireless daha iyi demedim ama duymadığım ses yok dedim, her türlü kasıyorum yani.
Silver elon ile duyacağın 2-3 fazladan ses olsa ne olacak ? Sana Tofaş hoparlörü taksak farketmeyecek zaten. Hem teknik bilgin olmadığı halde üstte 40mm ile 50mm karlaştırması yapıyorsun hem de en iyisi Cloud 2 yazıyorsun tam tokatlık çocuksun. Sende bu kulaklığın olduğunu da zannetmiyorum.

Ayrıca Bknz : :D:D:D:D:D
monesy 15 yaşında senin sevemiyeceğin kadar kız senin göremeyeceğin arabaları senin hayalini kuramayacağın parayı kazanıyor karşında olsam nereye kaçsam diye altına sıçman haricinde bi sorun teşkil etmem canım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,495
Üyeler
154,244
Son üye
Eros7091
Top Bottom