Neler Yeni

🔥İndirim CLOUD CORE 7.1 SES KARTLI VERSİYON 1199TL

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fps oyunlarinda cloud2 nin uzeri yok suanda zaten razer fps oyunu daha iyi diyen kesinlikle fandir razer v2 pro core c2 ve suan c3 kullaniyorim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardesimde de g733 var oda kullandigim en rahat kulaklik ama ses kasma da hyperx baska bir seviye
Cloud 2 aldım her türlü eq ayarını denedim her şeyi yaptım hiçbir ayak sesi duyamadım v2 pro geçtim mis gibi kulaklık hiç ayar bile yapmadan çok iyi ses kastım ayrıca rahatlığı ve malzeme kalitesini saymıyorum bile kafamda yok resmen

Farway

80+ Silver
Gidin rampage kulaklık alın bırakın şunları vallahi daha iyileri var.

JANEH

80+ Bronze
Cloud 2 aldım her türlü eq ayarını denedim her şeyi yaptım hiçbir ayak sesi duyamadım v2 pro geçtim mis gibi kulaklık hiç ayar bile yapmadan çok iyi ses kastım ayrıca rahatlığı ve malzeme kalitesini saymıyorum bile kafamda yok resmen
knk tek sende böyle bi problem duydum c2 kadar iyi kulaklık üretilmedi diyorum ben hala ondan sonra bose alırsın ancak

kırmızışarapp

80+ Silver
Arkadaşlar ayak sesi nasıl duyamıyorsunuz anlamıyorum. Ya size gelen ürünlerde sıkıntı var yada kulaklarınızda sıkıntı var anlamadım. Cloud 2 kullandım. Mis gibi her şeyi duyuyordum. Sonra Cloud Core Wireless geçtim. Aynı şekilde gayet iyi duyuyorum her şeyi. Ses kalitesi de bana yeterli oluyor.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Erdoğan Aktaş
o zaman kulaklığın bozuktur aldığın c2 üzer twicth gir fps oyunlarını oynuyanların %80i c2

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Berk Atmaca
Bende de V2 + USB'li versiyonu var. Denemek için 3.5mm ile denedim yine ses kasılıyor. Tavsiye ederim.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,839
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
C2, V2+Usb, G Pro, SS A5 vs bir çok kulaklık kullandım şimdi C2 alayından iyi onu bi geçelim. Bu kulaklık eğer C2'nin ses kartsız versiyonu ise bi tane ses kartı alıp gayet de kullanılabilir en iyi taradı da hem Amazon satıcılı olması hem de vade farksız 6 taksit vadeli de 12'ye kadar bölmesi.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
o zaman kulaklığın bozuktur aldığın c2 üzer twicth gir fps oyunlarını oynuyanların %80i c2
Çoğu popülariteden ve reklamdan dolayı kullanıyor ona bakarsan her yayıncı da logitech ürünleri var şuan sence hepsi logitech i tercih ettiğinden dolayı mı bu?

JANEH

80+ Bronze
cloud 2 nin ses kalitesi kötü diyen kulak burun boğaza gitsin dedi doktor :D

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh
https://www.amazon.com.tr/HyperX-Cloud-Core-HX-HSCC-2-BK-WW/dp/B08HQW9SGP/ref=sr_1_4?crid=QMDC79IEKH6M&keywords=cloud+core&qid=1693924040&s=electronics&sprefix=cloud+core,electronics,192&sr=1-4&th=1
C2 DEN TEK FARKI SES KARTI VE YANINDA YEDEK PEDLERİNİN ÇIKMAMASI NATURAL SES OLARAK FİYATINA ORANLA MÜKEMMEL SES VERİYOR. V2X FALAN YANINDA ÇÖP.
Ses kartı olmadığı için ses kasılmıyor bizzat kullandım iade ettim ses profili çok kötü v2x ile hem daha rahat hem daha iyi ses kasılabiliyor bendd v2 pro var arkadaşımda v2x var gayet iyi kulaklık sakın almayın hyperx i
Başlıkta HyperX Cloud Core + 7.1 Oyuncu Kulaklığı diyor. Yanlış mı yazmış amazon kesin ses kartsız model mi? Çünkü ses kartlı modelleri de var cloud core'un?

Manual'inde ses kartı görünüyor

Cihazda var mı bilmiyorum. Yine hp / kingston ayrı mı mı var acaba?
bu dts içinde 2 yıllık kod çıkıyor
DTS yazdığına bakmayın, başlığında ve ürün kodu (HX-HSCC-2-BK/WW) 7.1'in ürün kodu. Ben satın aldım içinden ses kartı çıkıyor yani DTS modeli değil bunu ürünün yorumlarını okuyarak anlamak da mümkün.

Top Bottom