Neler Yeni

Sizce hyperx cloud core Alınır mı?

tamıs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tamıs
Ben teslim aldım işyerindeki leptop ile denedim fakat ses yüksekliği az gibi geldi. Akşam evde bi deneyeceğim bakalım. İlk düşündüğüm o kadar abartıldığı gibi değil sanki gibi geldi ama bilgisayardan olma ihtimalide var gibi.

Oyunda filan test etmek lazım. Birde HP Üretimi.
Cevap bekliyorum

tamıs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tamıs
Ben teslim aldım işyerindeki leptop ile denedim fakat ses yüksekliği az gibi geldi. Akşam evde bi deneyeceğim bakalım. İlk düşündüğüm o kadar abartıldığı gibi değil sanki gibi geldi ama bilgisayardan olma ihtimalide var gibi.

Oyunda filan test etmek lazım. Birde HP Üretimi.
Kingston yazıyor ama

Genc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk Efe Genç
Aynı model var kafayı uzun süre kullanımdan sonra gerçekten sıkıyor küçük bir kulaklık ben ocak ayında 1800 tl ye aldım şuanki fiyatı biraz pahalı onun yerine steelseries arctis prime alsan daha iyi olurdu ama kafan çok büyük değilse sıkıntı yok ama razer felan almadığın daha iyi olmuş benim bahtsızlığımmıdır nedir ne zaman razer ürün alsam ya kırılıyor yada teknik sorun oluşuyor illaki iyi ürünleri vardır ama bana hep öyle denk geldi ama kulaklık teknik özelliklerinde başarılı ürünü açmasaydın iade edip steelseries arcits prime al derdim ama yapıcak bişey yok iyi günlerde kullan

tamıs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tamıs
Aynı model var kafayı uzun süre kullanımdan sonra gerçekten sıkıyor küçük bir kulaklık ben ocak ayında 1800 tl ye aldım şuanki fiyatı biraz pahalı onun yerine steelseries arctis prime alsan daha iyi olurdu ama kafan çok büyük değilse sıkıntı yok ama razer felan almadığın daha iyi olmuş benim bahtsızlığımmıdır nedir ne zaman razer ürün alsam ya kırılıyor yada teknik sorun oluşuyor illaki iyi ürünleri vardır ama bana hep öyle denk geldi ama kulaklık teknik özelliklerinde başarılı ürünü açmasaydın iade edip steelseries arcits prime al derdim ama yapıcak bişey yok iyi günlerde kullan

Cloud 2 aldm valla herkes bir şey öneriyor dinlemedim kimseyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
MURAT GÜLLÜ
Cloud 2 aldm valla herkes bir şey öneriyor dinlemedim kimseyi
Geldimi ürün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin dediğin clour core sanırım başlıktan dolayı. O dediğin gibi ama bizim aldığımız cloud 2

Genc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk Efe Genç
Geldimi ürün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin dediğin clour core sanırım başlıktan dolayı. O dediğin gibi ama bizim aldığımız cloud 2
benimkide cloud 2 hocam cloud corede gri renk yokki zaten ?

tamıs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tamıs
Geldi ürün denemedim ama hoş şık duruyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular