Neler Yeni

Öneri Cloud Gaming Tavsiyeleri

Yeni Detaylı Cloud gaming incelemesi gelsin mi?

• Gelsin

Oylar: 15 100.0%
  • Gelmesin

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    15
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kayra Ozan
Merhaba arkadaşlar. Ben üyelik aldığım zaman canlı sohbette bayağı bir sorular sordum. Orada ki 7.49 euro yıllık paketi gösteriyor ya da 6 aylık paket gibi bir üyelik veriyor. Kayıt olduktan sonra asıl ücretlendirme beliriyor 1 aylık 10 Euro olması gerekiyor. Bu arada üye olmakta sorun yok çünkü kart bilgisi vermeden zaten işlem olmuyor. Ve de üye olup hız testi olayı var. O menüye girip net hızınızı ölçmeniz gerekir ben 50 mbps internetle gayet akıcı oynadım eğer netiniz düşükse hiç bulaşmayın sırf Gta5 için bir kere denemek için aldım ama o zaman uygundu fiyat.. Şimdi yine 10 Euro ise 1 aylık şuan bizim TL fiyatına bakarsak 160 lira sırf Gta5 için değmez haberiniz olsun gidip 2 aylık Geforce alın daha iyi sadece Gta5 yok. Ve bu arada unutmadan oyunlar sizde olması şart bunu unutmayın. Üye olup yinede hız testi filen ölçe bilirsiniz sıkıntı olmuyor tel numarası filen yazın hiç bir şey yapmıyorlar. Kısacası güvenilir. Ve bir sorun olustugun da ingilizce çeviri kullanıp canlı desteği yazın 2 dakika geçmeden cevapliyorlar. :) Tüm bildiklerimi yazdım fiyat güncellemeleri dediğim gibise değmez haberiniz olsun. İyi forumlar dilerim. :)
Peki stadia,vortex,xcloud,geforce now,Luna harici gta5 barındıran ucuz cloud gaming servisi onerebilecek var mı çok arıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,922
Üyeler
140,725
Son üye
Lusifelo
Top Bottom