Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥ÇÖK 70 TL Tansiyon Ölçme Aleti Aliexpress

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Yaman Kurşun
PTT ye verilmiş bu cuma teslim alırım büyük ihtimal.

Teşekkürler sipariş verdik.
4'ünde almıştım kargom az önce geldi. ilk defa çinden bukadar hızlı ürün geldi 6. günün sonunda geldi bazı yerli siteler bile 6 günde göndermiyor bazı ürünleri . çok hızlıydı ürün çalışıyor test ettim bu fiyata bedava ötesi oldu ürün güzel haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler.
IMG_20240711_114353.jpg
IMG_20240711_113233.jpg

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Yaman Kurşun
Hocam ürünün kalitesi nasıl doğru ölçüyor mu ?
Gayet yeterli kalitesi var pek anlamam bu cihazlardan ama memnun kaldık. Doğru ölçüm yapiyor şuan için. başka bi chaz daha var bizde sıkıntı yok. 4 adet ince kumanda pili ile çalışıyor yeni pil taktım gayet iyi durumda. USB girişi var ama ne işe yaradığını bilmiyorum pilsiz çalıştırır mı acaba usb yerinden tam olarak ne işe yarıyor bilgisi olan yazarsa daha sağlıklı olur.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Yaman Kurşun
Gayet yeterli kalitesi var pek anlamam bu cihazlardan ama memnun kaldık. Doğru ölçüm yapiyor şuan için. başka bi chaz daha var bizde sıkıntı yok. 4 adet ince kumanda pili ile çalışıyor yeni pil taktım gayet iyi durumda. USB girişi var ama ne işe yaradığını bilmiyorum pilsiz çalıştırır mı acaba usb yerinden tam olarak ne işe yarıyor bilgisi olan yazarsa daha sağlıklı olur.
Benimki dağıtımda öğrenip alan arkadaşlara bilgi vericem.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Yaman Kurşun
Arkadaşlar ürün elime ulaştı senelerdir kullandığım tansiyon aletinden neredeyse hiç bir farkı yok alanlara yeniden hayırlı olsun.
dostum ürün anladığım kadarıyla şarjlı değil elinde pil bulunmayanlar usb üzerinden de tansiyonunu ölçebilir

Sonuçlar yeni alet koldan ölçüyor
90-46-77

sonuçlar eski alet bilekten ölçüyor
97-66-84

eski alette güvenilir olmayabilir ama 70 TL ye göre hakkını veriyor elinde braun gibi güvenilir cihazı olan arkadaşlar yorum yazsa daha iyi olur.

Not uzmanlar koldan ölçen cihazların daha doğru ölçtüğünü söylüyor.

sprinkie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
çağan yurtseven
type c ile pilsiz çalışıyor

Top Bottom