Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥ÇÖK 70 TL Tansiyon Ölçme Aleti Aliexpress

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
oğuzhan ege
Konuyu açana yalakalık yapmayalım.
bu forumda böyle şeyler yaparak para veriyorlarsa sana açılan konularını böyle savunabilirsin ama para vermiyorlarsa bu yağcılıktır bilgin olsun.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Yaman Kurşun
Haklısın hazıra konmaya alıştığımız için, araştırmaya üşendiğimiz için bulamazdınız..

Bu arada ürün aynı, link bile aynı nasıl baktıysanız.
Kardeş neyine battı maksat burda başka insanlarında faydalanmasi değilmi senin konuna bakıp attıysam ne olayım.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Mert
Paylaşıldı.

Selam.

Konunuza şimdi baktım da, siz günlük olarak aynı konu içerisinde paylaşım yapıyorsunuz. Tansiyon aletini bulana kadar baya sayfa geçtim. Dün paylaşmışsınız. Forumu aktif olarak takip ettiğim halde görmemiştim. Ancak arkadaş sadece tansiyon aleti için konu açınca görme şansım oldu.

Acaba siz de her ürün için ayrı başlıkta konu açarak mı paylaşım yapsanız daha dikkat çekici olması için ? Böylelikle mükerrer paylaşımların da önüne geçilmiş olur, haksızlık oluyor diye düşünüyorsanız...

KingDeViL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Cem
Selam.

Konunuza şimdi baktım da, siz günlük olarak aynı konu içerisinde paylaşım yapıyorsunuz. Tansiyon aletini bulana kadar baya sayfa geçtim. Dün paylaşmışsınız. Forumu aktif olarak takip ettiğim halde görmemiştim. Ancak arkadaş sadece tansiyon aleti için konu açınca görme şansım oldu.

Acaba siz de her ürün için ayrı başlıkta konu açarak mı paylaşım yapsanız daha dikkat çekici olması için ? Böylelikle mükerrer paylaşımların da önüne geçilmiş olur, haksızlık oluyor diye düşünüyorsanız...
Teşekkür ederim. Ben 20 sene önce forum yönettiğim için forum kirletilmesine karşı birisiyim :). Ama bende ayrı konu açarım bundan sonra.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeş neyine battı maksat burda başka insanlarında faydalanmasi değilmi senin konuna bakıp attıysam ne olayım.
Tamam kardeşim sıkıntı yok. Kusura bakma

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Mert
Teşekkür ederim. Ben 20 sene önce forum yönettiğim için forum kirletilmesine karşı birisiyim :). Ama bende ayrı konu açarım bundan sonra.
Nacizane fikrim. Değerlendirdiğiniz için ben teşekkür ederim...

KingDeViL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Cem
bu forumda böyle şeyler yaparak para veriyorlarsa sana açılan konularını böyle savunabilirsin ama para vermiyorlarsa bu yağcılıktır bilgin olsun.
Senin bana bilgi vermeye yaşın yetmez kardeşim.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Yaman Kurşun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam kardeşim sıkıntı yok. Kusura bakma
Dostum sıkıntı yok benim maksatım başka insanlarda görsün faydalansın hiç kimsenin kişisel çıkarı yok bu işten.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
SEFA KAYA
hocam yeni hesap açarken telefon onayı istemeye başladı ne yapmalıyım daha önce kullandığım teli kullansam nolur
hocam bende de aynı sorun vardı indirimli klavye almak için baya hesapla uğraştım en sonunda açtım şimdi 2 püf nokta var
hep aynı mail servisiyle hesap açınca sistem açılan hesabı oto banlıyor
diğer ise aliexpress hesapta tel no 2-3 hesaba kadar kullanıyorsun sonra ki süreçlerde yeni hesaba yazınca kod göndermiyor yanlış no diyor.
şu sıralar yeni hesap zor açar oldum, adamlar da anladı herhalde :D
(email adı, uzantısı, hesap ad,soyad, tel no, adres,kredi kart no gibi şeyler de etken )

KingDeViL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Cem
Dostum sıkıntı yok benim maksatım başka insanlarda görsün faydalansın hiç kimsenin kişisel çıkarı yok bu işten.
Doğru kardeşim haklısın. Bir de sen benim havya konusundaki arkadaşmışsın şimdi fark ettim. :peepokalp:

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Mert
Ne tansiyon aletiymiş ama bak tansiyonu yükseltti :kekw:
Paylaşımlar için ikinize de ayrı ayrı teşekkür ederim.

İyi forumlar...

Top Bottom