Neler Yeni

Coil Whine nasıl bir sestir?

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
600 yada 300fps almak önemli değil benim için çok vsync açıp sabit fps alıp sesten kurtulurum
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyuna girdikten sonra coil whine sesi azalıyor dlss açık rtx açık vsync kapalı
aga valla sana kalmış ya kullan yada iade et.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz

İnce tiz bir ses geliyor sistemden ama aşırı fazlada değil coil whine olabilirmi? model asus tuf gaming 4070ti​

aha böyle bir ses:

(Diğer forumda cw olduğunu tescil ettim bu bir cw sesi.)
Kendim çektim üstünden geçti baya tozlu duruyor videoda ama daha 3 gün önce çiçek gibi yaptım :D tabi o ses te yaptığın eyleme baktığın yere göre değişiyor oyunda. Tek sorunu çok ses yapması başka takılacak yanı yok. Ha ilerleyen zamanlarda ses artarsa garantisi duruyorsa postalamakta fayda var diye düşünüyorum. Değişim falanda talep edebilirsiniz.

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
aha böyle bir ses:

(Diğer forumda cw olduğunu tescil ettim bu bir cw sesi.)
Kendim çektim üstünden geçti baya tozlu duruyor videoda ama daha 3 gün önce çiçek gibi yaptım :D tabi o ses te yaptığın eyleme baktığın yere göre değişiyor oyunda. Tek sorunu çok ses yapması başka takılacak yanı yok. Ha ilerleyen zamanlarda ses artarsa garantisi duruyorsa postalamakta fayda var diye düşünüyorum. Değişim falanda talep edebilirsiniz.
durum kötüleşirse asus teknik servisine başvururum hocam sağolun

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
LazımDeğil
Benim rx6700xt öyle +700fps alırsam menüde felan başlıyor sonra PC yeniden başlatana kadar düzelmiyor.Garantiye yollama boşuna zaman kaybı bütün kartlar böyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer Deniz Önder

İnce tiz bir ses geliyor sistemden ama aşırı fazlada değil coil whine olabilirmi? model asus tuf gaming 4070ti​

Büyük ihtimalle. Ben de ilk minecraft oynarken o sesi duymuştum. Gökyüzüne baktığımda daha da inceliyordu ses ve fps 800 lere fln çıkıyordu. Bende de rog strix rx 5700 xt var o sesi ben genelde alıyorum. Başlarda can sıkıyo ama zamanla alışıyosun. Ayrıca o ses sisteme herhangi bir zarar vermez.

Top Bottom