Neler Yeni

Coil Whine nasıl bir sestir?

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Hocam aldığın bütün kartlarda mı çıktı nasıl dayandın bu seslere
valla colorful kadar iğrenç bir marka görmedim böyle ürünlerin fabrikadan çıkması hiç normal değil.
asus olandada vardı coil whine yine odadayken o bile duyuluyordu ama videolarda fazla belli değil. iade ettim hepsini. bundan sonrada alırsam 2.el temizinden gidip test edip alırım en azından görmüş duymuş olurum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iade etmeye gerek yok aşırı ses yok gibi ama yinede vız vız sinir ediyor
o zaman hiç kafaya takma manyak olursun bak söyliyim.d

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Ekran kartına yük bindiğinde, yani oyunlarda vs. geliyorsa sadece Cool Whine sesidir. Oyunu Alt Tab ile masaüstüne alıp tekrar oyuna gelirsen ses masaüstünde gidiyorsa bunu doğrularsın.
oyunlarda geliyor dediğiniz gibi yaptım oyun arkada açık iken alt tab atınca ses biraz azaldı ama tam gitmedi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,752
İsim
Emre
Discord
necromancerr
valla colorful kadar iğrenç bir marka görmedim böyle ürünlerin fabrikadan çıkması hiç normal değil.
asus olandada vardı coil whine yine odadayken o bile duyuluyordu ama videolarda fazla belli değil. iade ettim hepsini. bundan sonrada alırsam 2.el temizinden gidip test edip alırım en azından görmüş duymuş olurum.

Sadece colorfulla alakalı değil knks sen baya bahtsızsın öyle diyeyim asustada oluyor msi dada arkadaşta galax var mesela 4070 çocukta tık yok kasası tlou part 1 de bile sessiz çalışıyor

• Üzgün
Reaksiyonlar: john

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre

kulaklık tam ses olunca çok fark edilmiyor

• Beğen

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
murat cihan
oyunlarda geliyor dediğiniz gibi yaptım oyun arkada açık iken alt tab atınca ses biraz azaldı ama tam gitmedi
Cool Whine'dır o zaman, çok dert etme bence. Alışmaya çalış, bende de var RX 6650 XT.

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
kartı bu şekilde kullansam bir zararı olmaz değilmi konularda yok demişler ama tiz tiz sinek gibi öterse bi noktada deliririm

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
kartı bu şekilde kullansam bir zararı olmaz değilmi konularda yok demişler ama tiz tiz sinek gibi öterse bi noktada deliririm
yani zararı olmaz ama ses artabilirde azalabilirde zamanla. sabit kalmayabilir. bazıları sesin 1 ay sonra gittiğini söylüyor bazıları dahada arttığını.

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
yani zararı olmaz ama ses artabilirde azalabilirde zamanla. sabit kalmayabilir. bazıları sesin 1 ay sonra gittiğini söylüyor bazıları dahada arttığını.
600 yada 300fps almak önemli değil benim için çok vsync açıp sabit fps alıp sesten kurtulurum

coil whine perfomansı etkilemedigi için iade olmuyor asusla konuşmuştum direk bana öyle cevap verdiler hem benim 6700xt den baya çıkıyordu
oyuna girdikten sonra coil whine sesi azalıyor dlss açık rtx açık vsync kapalı

Son düzenleme:
  • Beğen
Top Bottom