Neler Yeni

Coinbase 300TL Airdropu #1 (Her ders için güncellenecek)

Cooper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
ahmet tayfun

Ekler

• BE269849-5C86-40A9-9ABF-AE8009F66A2C.png
    BE269849-5C86-40A9-9ABF-AE8009F66A2C.png
    840.9 KB · Hit: 57

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
18 yaşıma 26 kasımda gircem
18 yaşımda olduğumu doğruladım adlı kutucuğu işaretledim sorun olur mu ?

Reindi

80+ Silver
Selamlar dostlar bugün şu konuya denk geldim : https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-100-kazanmak.457067/ daha önce böyle konuların burada paylaşıldığını düşünmemiştim açıkcası bugün size yine buna benzer bir airdroptan bahsedicem.

Airdropun kimlik fotoğrafı ve selfie istiyor. Basit bir işlemi var zaten bekletmek istemiyorum direkt olarak konuya geçelim aklınıza takılan bir soru var ise yazabilirsiniz bildiğim kadarıyla cevaplarım, parayı çektiğime dair ssleri ek olarak ekleyeceğim merak etmeyin.

Ekstra not : XLM çevirmek zorunda değilsiniz yazdım oraya ama fiyatta değişiklikler olabilir ben 270tl aldım bazıları 350tl olarak geçirdi hesabına ortalama olarak 300tl filan veriliyor bilginiz olsun

Mobil
1- Coinbase e kayıt oluyorsunuz
2-Sol taraftaki 3 çizgiye basın (Mobilden yapın bundan sonrasını bence daha kolay olur ama bilgisayarınızda kameranız var ise buradan devam edin)
3-Profil ve Ayarlar > Limitler ve özellikler > buradan onaylabilirsiniz ve hesap durumuna bakabilirsiniz onaylanmış mı onaylanmamış mı gibi onay durumunda aşağıdaki gibi olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

4- Hesabınız onaylandıktan sonra (doğru yaparsanız saatler içerisinde oluyor genelde ama 2 gün bekleyen bile oldu arkadaşlarımdan) ana ekrana tekrar dönüp soruları çözmeye başlamanız yeterli olacaktır.
5- Soruları istediğiniz kadar yanlış cevaplayabilirsiniz bir sorun yok ben mobil yerine bilgisayardan yaptım o kısmı ve videoları atlayın
6- Para hesabınıza yattıktan sonra hepsini satıp XLM e çevirin (veya farklı bir coin ben xlm yaptım)
7- Paranızı kullandığınız bir borsaya çekin (ben binance a attım attıktan sonra binance tr ye attım oradan direkt olarak hesabıma çektim)

PC

1- Coinbase a kayıt olun
2- Sağdaki profil resmine tıklayın > Ayarlar > Hesap Limitleri > Doğrulamayı yapın (şöyle bir şey olması gerekiyor)
Alıntıyı görüntüle

3-Doğrulandıktan sonra soruları çözün
4-Tüm coinleri XLM e çevirin
5-Kullandığınız borsaya aktarın ve paranızı çekin

Parayı çektiğime dair ekran resimleri :

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Dediğim gibi aklınıza takılan bir soru vs var ise bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım, uzun zamandır foruma girmiyorum ve rehber hazırlamıyordum o yüzden yanlış veya eksik şeyler olabilir "rehber görünüm" tam olarak güzel gözükmeyebilir kusura bakmayın bunlar için şimdiden kolay gelsin herkese.
sırf 300 lira için selfie ve kimlik fotosunu atmak ne kadar mantıklı bilemedim dedemin üstüne alabiliriz aslında xd

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
Arkadaşlar onayladım ama bekletiyor sebebi ne olabilir?
herkesi bekletiyor
Evet onay istiyor 2 level doğrulamayıda yaptım selfie falnda tamam sadece şuan soruları çözme kaldı ancak hallen bekliyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan ödül kazanmak için fotoğrafınızı yüklemeniz lazım yazıyor tıklıyorum fotoğraflı kimliğinizi onaylayın yazıyor
onun nedeni seni listeye alıyor ama göstermiyor onu bende anlamadım aynı olayı bende yaşadım ama sonradan düzeldi
ödeme yöntemi eklemede hata veriyor bende
o konu hakkında bilgim yok üzgünüm

18 yaşıma 26 kasımda gircem
18 yaşımda olduğumu doğruladım adlı kutucuğu işaretledim sorun olur mu ?
sanmıyorum ama emin değilim yalan olmasın

BedirhanEfe

80+ Bronze
herkesi bekletiyor

onun nedeni seni listeye alıyor ama göstermiyor onu bende anlamadım aynı olayı bende yaşadım ama sonradan düzeldi

o konu hakkında bilgim yok üzgünüm

sanmıyorum ama emin değilim yalan olmasın
kardeşimde sorular bile çıkmıyor

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
1634501007269.png

Saatler önce doğrulamayı yaptım ve onayladı da ama hala böyle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,218
Üyeler
140,619
Son üye
Nozarashi