Neler Yeni

Çok kararsızım yardım edebilir misiniz lütfen

Whosygt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit oky
Bütçe
4000
Merhaba işlemcim çok ısınıyor ve bunun sonucunda sıvı soğutma almaya karar verdim ama aklım çok karıştı sizce hangisini almalıyım?
1. ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB 2x120mm Fanlı Sıvı Soğutucu
2. MSI MAG CORELIQUID 240R V2 2x120mm ARGB FANLI SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ

Asus 4200 tl
Msi 3200 tl
Sizce hangisini alsam daha memnun kalırım ve uzun ömürlü olur?

Ryulancex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak bora
Bi kaç hafta önce aynı senin durumunu yaşıyordum hatta tanıdık bilgisayarcılarıma gittim tek tek sordum. Kule tipi anakarta zarar veriyor falan diyenler bile gördüm ancak sana şukadar söyleyeyim https://www.gaming.gen.tr/urun/3848...c12b-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/ gittim bunu aldım gayette güzel montajladım üstüne işlemciye overclock yaptım ona rağmen max 68.4 sıcaklığa ulaştım en baba stress testlerinde. Eğerki derdin işlemci soğutmaksa dediğimi al. ama hem görüntü olsun şeklim olsun kasam hoş görünsün dersen asus daha performanslı diye duymuştum araştırırken

Whosygt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit oky
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamdır çok sağol reis valla kralsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi kaç hafta önce aynı senin durumunu yaşıyordum hatta tanıdık bilgisayarcılarıma gittim tek tek sordum. Kule tipi anakarta zarar veriyor falan diyenler bile gördüm ancak sana şukadar söyleyeyim https://www.gaming.gen.tr/urun/3848...c12b-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/ gittim bunu aldım gayette güzel montajladım üstüne işlemciye overclock yaptım ona rağmen max 68.4 sıcaklığa ulaştım en baba stress testlerinde. Eğerki derdin işlemci soğutmaksa dediğimi al. ama hem görüntü olsun şeklim olsun kasam hoş görünsün dersen asus daha performanslı diye duymuştum araştırırken
tamamdır çok sağol reis valla kralsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,324
Üyeler
154,560
Son üye
Memosoyunda31
Top Bottom