Neler Yeni

çok mu kilo aldım ne yapmalıyım? Spora başlamalıyım mıyım?

Kral senin maksimum 80 olman lazım o da sağlıklı beslenirsen sporunu yaparsan kas kütlesi olarak olabilir onun dışında 75 falan olman gerek.
Şu an kaç duruyorum ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam baya almışsın hemde baya kısa sürede. Acilen diyete gir zayıfla yoksa gidişat çok kötü.
Aşırı yemiyorum ama nasıl bi diyet yapıcam

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,125
İsim
Ensar
Ben de çok kilo aldım. Neredeyse 90 kilo oldum, karnımın alt kısmı top gibi yuvarlak oldu. 😅
Bir yerden başlamak gerekiyor ama açıkçası üşeniyorum.

Ben de çok kilo aldım. Neredeyse 90 kilo oldum, karnımın alt kısmı top gibi yuvarlak oldu. 😅
Bir yerden başlamak gerekiyor ama açıkçası üşeniyorum.
Geçmiş olsun kanka. Umarım veririz. Bende 90-100 arası bi yerde olduğumu düşünüyorum sence o kadar var mıyım?

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,125
İsim
Ensar
Geçmiş olsun kanka. Umarım veririz. Bende 90-100 arası bi yerde olduğumu düşünüyorum sence o kadar var mıyım?
Diyet ve spora bir başlasam gerisi gelecekte ne zaman başlayacağımı bilmiyorum, hep erteliyorum. Aslında her şeyi erteliyorum. 🙁
İstersek veririz ya, ne kadar zor olabilir ki? Bu arada kilonu nereden bileyim, tartı değilim ki? 😅

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Selim
Yemekten çok hareketsizlikten oluyor. En azından benim için. Eskiden çok yerdim. Gece 1-2 fark etmez akşamdan kalan yemeği bir tur daha gömer öyle uyurdum. Asla da kilo almıyordum, kürdan gibi bir seydim. Şuan hala yemek olarak aynıyım(gece yemiyorum) ama masa başında hareketsizlikten kilo almaya başladım. Şekerli yiyecek tüketme kısa süreli açlığını bastırıp tekrar acikmana neden olur bu da ekstra yemek ekstra kalori alımı demek. Kalori hesabı yap ciddi vermek istiyorsan. PC başında kendine zaman tut en kotu saatte bir mola ver evde turla dışarı çık.

Yemekten çok hareketsizlikten oluyor. En azından benim için. Eskiden çok yerdim. Gece 1-2 fark etmez akşamdan kalan yemeği bir tur daha gömer öyle uyurdum. Asla da kilo almıyordum, kürdan gibi bir seydim. Şuan hala yemek olarak aynıyım(gece yemiyorum) ama masa başında hareketsizlikten kilo almaya başladım. Şekerli yiyecek tüketme kısa süreli açlığını bastırıp tekrar acikmana neden olur bu da ekstra yemek ekstra kalori alımı demek. Kalori hesabı yap ciddi vermek istiyorsan. PC başında kendine zaman tut en kotu saatte bir mola ver evde turla dışarı çık.
Anladım hocam ama kilo aldıkça midede genişliyor gibi. Pc ne illet bişey.

Diyet ve spora bir başlasam gerisi gelecekte ne zaman başlayacağımı bilmiyorum, hep erteliyorum. Aslında her şeyi erteliyorum. 🙁
İstersek veririz ya, ne kadar zor olabilir ki? Bu arada kilonu nereden bileyim, tartı değilim ki? 😅
Kendinizden çıkarım yaparsınız diye sormuştum. Siz benden iyi durumdasınızdır ya. Vereceğiz bu kiloları inanıyorum.

çikolatalı ekmek yenirmi hocam yapmayın
çokokremin 10gramında 9g yağ ve şeker var :D bu çoğu marka için böyle
Çokokrem en kötüsü aga. Nutella daha iyi ve sağlıklı geliyor.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Ömer
Can boğazdan gelir ye gitsin bi daha mı gelicez dünyaya be. Yüzme güzeldir bu arada bilmiyorum demişssin kilodan daha büyük problem bence bilmemen şaka bi yana yüzme öğren biraz kendine zaman ayırınca kilona yediğine içtiğine de dikkat edersin zaten.

Top Bottom